Autor: PGE Skra

Zwolnij miejsce w hali Energia i zgromadź kolejne punkty w programie iSKRA!

Zapraszamy kibiców, którzy posiadają całosezonowe karnety na mecze PGE Skry, a nie mogą przyjść na dane spotkanie, do zwalniania swojego miejsca. To korzyści w programie punktowym iSKRA!

Program punktowy iSKRA daje ciekawą możliwość zwolnienia swojego miejsca w hali. Zaznaczenie tej opcji w przypadku posiadania karnetu da kolejne punkty na koncie oraz pozwoli innemu kibicowi obejrzeć mecz na żywo.

- W programie punktowym iSKRA nagradzamy kibiców, którzy mają karnety, ale...z różnych powodów nie mogą przyjść na nasz mecz. Będą mieli poczucie rekompensaty, otrzymali coś ciekawego, choć nie byli w hali Energia - mówi Tomasz Koprowski, dyrektor marketingu PGE Skry. - Mogą czerpać z tego korzyści i to kolejna ciekawa forma budowania relacji i zaangażowania kibiców.

I dodaje: - Klub również zyskuje profity. W trakcie sezonu są bowiem tak atrakcyjne mecze, że w hali nie możemy pomieścić wszystkich zainteresowanych kibiców. Jeśli ktoś ma karnet, a niestety nie może przyjść na mecz, jest w stanie pokazać, że dba o innych fanów i udostępnić im swoje miejsce. To powoduje fajny efekt - dla osób w hali Energia oraz śledzących transmisję, bo przecież najlepszym obrazkiem są pełne trybuny oraz gorący doping kibiców. Nie ma siatkarza, który powiedziałby, że nie lubi takiej atmosfery. Natomiast dzięki relacji takiego widowiska w telewizji, klub zyskuje wizerunkowo.

Zbliżają się dwa bardzo ważne mecze PGE Skry: z Treflem Gdańsk oraz Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Siatkarze bełchatowskiej drużyny liczą na gorący doping przy pełnych trybunach. Dlatego jeśli ktoś z karnetowiczów wie, że nie będzie mógł uczestniczyć w spotkaniu, już teraz może zwolnić miejsce KLIKAJĄC W TEN LINK.