Autor: PGE Skra

Zobacz koszulki PGE Skry na sezon 2019/2020!

Powoli zbliża się nowy sezon PlusLigi, a na ten moment czekają zarówno siatkarze, jak i kibice PGE Skry. Na niespełna dwa miesiące przed inauguracją rozgrywek prezentujemy nowe koszulki zespołu.

Projekt trykotów został przygotowany przez klub oraz sponsora technicznego PGE Skry, czyli firmę JOMA. Podobnie, jak w poprzednim sezonie, bełchatowski klub będzie miał swoją dedykowaną kolekcję ubrań, a głównym motywem będą tradycyjne, żółto-czarne barwy.

Na koszulkach nie zabraknie również miejsca dla sponsorów. Swoje logotypy wyeksponują PGE Polska Grupa Energetyczna, czyli sponsor strategiczny klubu, jak również Miasto Bełchatów i producent strojów, czyli JOMA. Na koszulce widać również logo Plusa - partnera Polskiej Ligi Siatkówki oraz okolicznościowy emblemat PlusLigi, która w przyszłym sezonie będzie obchodzić swoje 20-lecie. Nie zabraknie też biało-czerwonych elementów patriotycznych.

Domowa koszulka PGE Skry będzie żółta, z czarnymi wstawkami na kołnierzu, ramionach, rękawach oraz na dole trykotu. W wyjazdowym modelu kolory zostaną odwrócone. Koszulka libero będzie natomiast biało-niebieska, a pojawią się na niej logotypy innych sponsorów.

- Choć wzór koszulek w minionym sezonie przypadł do gustu kibicom, bo cieszyły się ogromną popularnością, to tradycyjnie chcieliśmy nieco odświeżyć nasze swoje. Współpraca z firmą JOMA, czyli naszym sponsorem technicznym, układa się bardzo dobrze i liczę, że w nowych koszulkach będziemy się liczyć w walce o dziesiąte dla PGE Skry mistrzostwo Polski. Z kolei dobra informacja dla kibiców jest taka, że dzięki wykonanej pracy i staraniom naszego klubu oraz firmy JOMA, repliki meczowych koszulek dla kibiców będą dostępne dla kibiców bardzo szybko, bo już na początku września - mówi Konrad Piechocki, prezes klubu.

Wspomniane przez sternika PGE Skry repliki trafią do sprzedaży internetowej na sklep.skra.pl już w niedzielę (1 września), a w punktach stacjonarnych (hala Energia i Wyspa PGE Skry w Galerii Olimpia) w poniedziałek.