Autor: Biuro Prasowe

Znamy terminy kolejnych meczów PGE Skry w PlusLidze i Pucharze CEV

Znane są już dokładne terminy kolejnych spotkań PGE Skry Bełchatów - ligowych z Projektem Warszawa i Barkomem Każany Lwów, a także rewanżowego meczu Pucharu CEV z Galatasaray.

Już w najbliższą niedzielę 15 stycznia o 14:45 bełchatowian czeka starcie z aktualnym liderem PlusLigi - Asseco Resovią Rzeszów. W meczu pierwszej rundy fazy zasadniczej rozegranym w październiku w hali Energia po bardzo zaciętej, pięciosetowej walce lepsza okazała się Resovia (3:2). W niedzielę zespół Joela Banksa spróbuje zrewanżować się rywalom za tę porażkę.

W kolejną niedzielę - 22 stycznia - także o 14:45 PGE Skra zagra w Warszawie z tamtejszym Projektem. W czwartek 26 stycznia, po blisko miesiącu przerwy, żółto-czarni wrócą wreszcie na domowy parkiet. O 20:30 w hali Energia rozpocznie się rewanżowe spotkanie Pucharu CEV z tureckim Galatasaray. W pierwszym meczu, który odbył się w miniony wtorek w Stambule, bełchatowianie wygrali 3:1 i są o krok od awansu do kolejnej rozgrywek.

Miesiąc zakończy starcie 22. kolejki PlusLigi z Barkomem Każany Lwów - rozpocznie się ono w niedzielę 29 stycznia o godz. 17:30 w hali Energia. Klub wkrótce poinformuje o starcie sprzedaży biletów na mecze z Galatasaray i Barkomem.