Autor: PGE Skra

Znamy terminy hitowych meczów PGE Skry

W listopadzie PGE Skra rozegra kolejne dwa mecze, na które kibice czekają szczególnie. Kiedy bełchatowianie zmierzą się z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Projektem Warszawa?

Mecze pomiędzy PGE Skrą, a Grupą Azoty ZAKSA od lat wywołują większe bicie serca u kibiców obu drużyn. Nic więc dziwnego - to dwa kluby o ogromnej renomie nie tylko w kraju, ale również na świecie.

W tym roku pierwszy mecz PGE Skry z aktualnej mistrzem Polski zaplanowano na niedzielę, 24 listopada w Kędzierzynie-Koźlu. Początek meczu o godz. 14.45, a transmisję przeprowadzi Polsat Sport.

W telewizji będzie można również zobaczyć mecz bełchatowian z Projektem Warszawa (aktualny wicemistrz Polski), który zaplanowano na 27 listopada o godz. 20.30. Wszystkich kibiców zapraszamy jednak do hali Energia, by wspierać siatkarzy PGE Skry. Sprzedaż wejściówek rozpocznie się w najbliższych dniach.

Przypomnijmy, że wciąż trwa dystrybucja biletów na dwa wcześniejsze mecze PGE Skry w hali Energia. Na bilety.skra.pl można kupić wejściówki na spotkania z MKS Będzin (16 listopada, godz. 20.30) oraz Asseco Resovią (20 listopada, godz. 17.30). Dostępne są również specjalne pakiety, które pozwolą kibicom zaoszczędzić. Zapraszamy!