Autor: Maciej Nowocień

Znamy daty kolejnych meczów PGE Skry, w tym zaległego z ZAKSĄ

PGE Skra swój następny mecz rozegra już w najbliższy piątek, a jej rywalem będzie Ślepsk Malow Suwałki. Poznaliśmy też daty kolejnych spotkań, w tym zaległego z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Przypomnijmy, że mecz z Grupą Azoty ZAKSA zaplanowany na 29 stycznia został odwołany ze względu na sytuację epidemiczną w drużynie naszych rywali. Kędzierzynianie musieli wrócić do zdrowia, a następnie oba kluby chciały jak najszybciej znaleźć nowy termin meczu.

Nie było to łatwe ze względu na grę obu klubów w europejskich pucharach, ale ostatecznie znaleziono rozwiązanie. Hitowy mecz z Grupą Azoty ZAKSA odbędzie się we wtorek, 15 marca, o godz. 20.30 w hali Azoty w Kędzierzynie-Koźlu. 

Znamy też terminy kolejnych dwóch meczów bełchatowian. W sobotę, 19 marca w hali Energia PGE Skra zmierzy się z Aluronem CMC Warta Zawiercie. To spotkanie zaplanowano na godz. 14.45.

Marcowe mecze bełchatowianie zakończą wyjazdem do Katowic na mecz z tamtejszym GKS. PGE Skra zagra w hali Szopienice w piątek, 25 marca o godz. 20.30.

Wszystkie mecze będą transmitowane w Polsacie Sport.