Autor: Biuro prasowe

Zakupy w Olimp Store 10% taniej z kodem "SKRA"

Kibice PGE Skry cały czas mogą korzystać ze specjalnego rabatu na zakupy w sklepie internetowym marki Olimp Sport Nutrition – oficjalnego dostawcy suplementów diety dla zespołu w sezonie 2022/2023.

Marka Olimp Sport Nutrition od ponad 30 lat wyznacza trendy w sportowej suplementacji. Bogata oferta firmy zawiera ponad 200 wysokiej jakości produktów dla profesjonalnych sportowców oraz osób aktywnych fizycznie. Są wśród nich m.in. odżywki białkowe, kreatyny, aminokwasy, węglowodany, ale też i podstawowe witaminy oraz minerały. Suplementom i odżywkom marki Olimp Sport Nutrition zaufali klienci na całym świecie, w tym wielu mistrzów świata i Europy różnych dyscyplin sportowych.

W sezonie 2022/2023 marka Olimp Sport Nutrition jest oficjalnym dostawcą suplementów diety dla zespołu PGE Skry Bełchatów. Właśnie dlatego kibice żółto-czarnych cały czas mogą korzystać ze specjalnej oferty przygotowanej przez partnera klubu. Podczas zakupów w sklepie internetowymhttps://olimpstore.pl/ – wystarczy w koszyku wpisać kod promocyjny "SKRA", a nieprzecenione produkty zostaną objęte rabatem w wysokości 10%. Z kodu rabatowego można skorzystać także podczas zakupów stacjonarnych! Sieć Olimp Store liczy już ponad 60 punktów w całej Polsce, a 25 kwietnia został otwarty kolejny sklep – tym razem w Galerii Olimpia w Bełchatowie!

Zachęcamy kibiców do skorzystania z oferty partnera klubu i zaglądania na jego profil na Facebooku, gdzie znaleźć można aktualne informacje o promocjach i liczne ciekawostki.