Autor: Biuro Prasowe

Z Biało-Czerwonymi awansowała na Igrzyska, a sezon 2023/2024 spędzi w sztabie medycznym PGE GiEK Skry

Dominika Bogaczyk w sezonie 2023/2024 dołączyła do sztabu medycznego PGE GiEK Skra Bełchatów. Doświadczona fizjoterapeutka współpracowała między innymi z klubami siatkarskimi KS AZS AGH Kraków, Trefl Proxima Kraków czy żeńską reprezentacją Polski, z którą w ubiegłym miesiącu wywalczyła awans na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu.

Dominika Bogaczyk jest absolwentką fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Na swoim koncie ma również wiele szkoleń z zakresu fizjoterapii, medycyny manualnej, medycyny ortopedycznej czy diagnostyki różnicowej. W swojej karierze Dominika współpracowała między innymi z KS AZS AGH Kraków oraz żeńską reprezentacją Polski w siatkówce.

W pracy wykorzystuje między innymi pracę manualną, masaż, klawiterepię czy suche igłowanie, a ciągłe dążenie do poszerzenia zakresu wiedzy oraz odbyte kursy sprawiają, że potrafi znaleźć rozwiązania nawet najtrudniejszych problemów.

Dominika Bogaczyk współpracuje również z żeńską reprezentacją Polski w siatkówce, z którą pod koniec września w łódzkiej Atlas Arenie wywalczyła awans na przyszłoroczne Igrzyska Olimpijskie w Paryżu. W sztabie Stefano Lavariniego odpowiedzialna jest za opiekę medyczną.

Dominiko, witamy w Ulu!