Autor: Biuro Prasowe

Wystartowała sprzedaż biletów na mecz PGE GiEK Skra Bełchatów – PSG Stal Nysa

W środę 24 stycznia o 15:45 PGE GiEK Skra Bełchatów zmierzy się we własnej hali z PSG Stalą Nysa. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie.

W środę, 24 stycznia PGE GiEK Skra Bełchatów podejmie we własnej hali drużynę PSG Stali Nysa. Spotkanie w ramach 18. Kolejki PlusLigi rozpocznie się o 15:45. PSG Stal Nysa zajmuje aktualnie 7. Miejsce w tabeli PlusLigi, będąc jednym z głównych rywali, plasującej się aktualnie na 9. Miejscu, PGE GiEK Skry. Nyska drużyna ma na swoim koncie 7 wygranych spotkań oraz 9, w których musiała uznać wyższość rywali. Zmagania w rundzie rewanżowej rozpoczęła od przegranej 1:3 z drużyną Jastrzębskiego Węgla.

PGE GiEK Skra Bełchatów zmierzyła się z PSG Stalą Nysa w październiku, w ramach rozgrywek 3. Kolejki PlusLigi, wygrywając po zaciętym spotkaniu 3:2. Najlepszym zawodnikiem wybrany został Adrian Aciobanitei.

Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie – można je kupić na platformie bilety.skra.pl, a także stacjonarnie w Sklepie Kibica w hali Energia (pon.- pt. 8-14) oraz na Wyspie PGE GIEK Skry Bełchatów w Galerii Bawełnianka (pon.-sob. 10-19).

Już dziś kup bilet i dopinguj #TeamSkra w drodze po kolejne punkty!

#SkraDlaWasGra