Autor: PGE Skra

Wylicytuj dzień meczowy z Kacprem Piechockim i PGE Skrą Bełchatów!

Zawsze chciałeś zobaczyć jak wygląda życie profesjonalnego siatkarza? Co robią zawodnicy przed meczem? Jak wyglądają treningi i profesjonalne odprawy z trenerami? Swoje marzenia możesz spełnić wspólnie z PGE Skrą Bełchatów i siatkarzem Kacprem Piechockim, który zaprasza na dzień meczowy zakończony kolacją-spotkaniem w jego towarzystwie.

Libero bełchatowskiego klubu wraz z PGE Skrą serdecznie zapraszają do wyjątkowej licytacji, z której cały dochód zostanie przeznaczony na cele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To niepowtarzalna okazja, by poczuć “zapach szatni” najbardziej utytułowanego klubu siatkarskiego XXI wieku i potrenować pod wodzą trenera Michała Mieszko Gogola. A warto dodać, że zwycięzca podzieli boisko nie tylko z Piechockim, ale również pozostałymi zawodnikami PGE Skry.

Kulminacją całej akcji będzie mecz z Treflem Gdańsk (wstępny termin 5 lutego) lub Grupą Azoty Kędzierzyn-Koźle (wstępnie 15 lutego), który zwycięzca licytacji obejrzy w towarzystwie sztabu szkoleniowego. Wcześniej weźmie jednak udział w rozruchu przedmeczowym, odprawie video, a także zostanie gościem studia przedmeczowego PGE Skry na YouTube i Facebooku.

Atrakcji nie zabraknie również po samym spotkaniu. Zwycięzca licytacji otrzyma koszulkę meczową z autografami siatkarzy oraz klubowe gadżety, a także będzie miał możliwość zrobienia sobie zdjęć z siatkarzami PGE Skry. Następnie pójdzie na kolację z Kacprem Piechockim. Istnieje również możliwość treningu indywidualnego z naszym libero.

Zapraszamy do licytacji, którą można znaleźć TUTAJ.