Autor: Maciej Nowocień

Wspólnie z Polską Ligą Siatkówki chcemy Was jeszcze lepiej poznać!

Zbliża się kolejny sezon PlusLigi, czyli Ligi Mistrzów Świata, ale nie tylko, ponieważ polskie zespoły zdobywają laury również na klubowej arenie międzynarodowej. O tym, że mamy najlepszych kibiców na świecie nie trzeba nikogo przekonywać, ale… chcemy Was jeszcze lepiej poznać!

Każdego roku PGE Skra, podobnie jak Polska Liga Siatkówki, stara się wyciągać wnioski, by stawać się jeszcze lepszą organizacją. Wszystko po to, by kibice mogli czuć się w halach jak najlepiej, ale również poza arenami identyfikować się z siatkówką jako swoim ukochanym sportem.

Tym bardziej, że wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że siatkówka to dyscyplina, która potrafi łączyć bez względu na status społeczny, branżę, którą się zajmujemy, pochodzenie oraz inne aspekty. Przez lata widzieliśmy to przede wszystkim w hali Energia, gdzie dzielnie dopingowaliście PGE Skrę. Klub z kolei stara się odwdzięczyć jak najlepszymi wynikami, ale również poziomem organizacji widowiska sportowego.

Jak wspomnieliśmy, wspólnie z Polską Ligą Siatkówki chcemy się rozwijać i mamy nadzieję, że jako najlepsi kibice na świecie nam w tym pomożecie. Razem z Partnerem Polskiej Ligi Siatkówki S.A. firmą Sponsoring Insight, będziemy przeprowadzać badania profilu kibica. Wystarczy wypełnić specjalną ankietę, którą znajdziecie TUTAJ. To nic nie kosztuje, a pomoże rozwijać naszą ukochaną dyscyplinę. Dziękujemy i do zobaczenia w przyszłym sezonie!

Sponsorem strategicznym PGE Skry Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna!