Autor: Aleksandra Filipiak-Graczykowska

Wracamy do gry! Przyjdź na prezentację, kup bilet na pierwszy mecz w hali Energia!

Zaczynamy kolejny sezon siatkarskich emocji! Po kilku miesiącach przerwy i meczach reprezentacyjnych PGE Skra Bełchatów za kilka dni rozpoczyna walkę na ligowych i europejskich parkietach.

Przed inauguracją sezonu sztab i zawodnicy PGE Skry Bełchatów spotkają się z kibicami w Galerii Olimpia w Bełchatowie – w piątek 30 września o godz. 20:00 odbędzie się tam oficjalna prezentacja zespołu przed sezonem 2022/2023. Przez cały dzień na wyspie handlowej PGE Skry w Galerii Olimpia będzie można również kupić karnet na nowy sezon w wyjątkowej, niższej cenie.

Pierwszy mecz ligowy PGE Skra zagra na wyjeździe w Zawierciu (niedziela, 2 października, godz. 14:45), ale już trzy dni później zawodnicy zaprezentują się przed własną publicznością. W środę 5 października o 21:00 PGE Skra zagra premierowe spotkanie w nowym sezonie we własnej hali – rywalem bełchatowian będzie BBTS Bielsko-Biała.

Sprzedaż biletów na to spotkanie ruszyła w środę 21 września na stronie https://bilety.skra.pl/. Cały czas można tam również kupować karnety na sezon 2022/2023 – ich posiadacze mogą liczyć na specjalne korzyści, w tym dodatkowy rabat na zakupy w Sklepie Kibica oraz dedykowane konkursy.

Nowy sezon, nowe emocje, #NoweOtwarcie! Przyjdź na prezentację zespołu, kup karnet na sezon 2022/2023 i wspieraj drużynę PGE Skry w walce o najwyższe cele! #BezWasNieGramy!