Autor: Aleksandra Filipiak-Graczykowska

Weronika Kubiak team managerem PGE Skry Bełchatów

W sezonie 2022/2023 funkcję team managera PGE Skry Bełchatów będzie pełniła Weronika Kubiak.

Weronika Kubiak jest związana z PGE Skrą Bełchatów od 10 lat. Jako kilkunastoletnia dziewczynka zgłosiła się do klubu z chęcią pomocy jako wolontariuszka m.in. przy organizacji meczów domowych. Z biegiem czasu angażowała się również w działania marketingowe klubu, prowadzenie social mediów PGE Skry oraz w różnego rodzaju pomoc logistyczną i organizacyjną dla zawodników i sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu.

W nowym sezonie Weronika Kubiak będzie oficjalnie pełnić rolę team managera pierwszego zespołu. Chociaż na co dzień praca na tym stanowisku nie jest może najbardziej widoczna, to jednak jest niezbędna do płynnego funkcjonowania drużyny.

- Kiedy jako dziewczynka zgłaszałam się do pomocy przy organizacji meczów, nawet nie śmiałam marzyć, że doprowadzi mnie to do pracy tuż przy pierwszej drużynie - powiedziała Weronika Kubiak. - To dla mnie ogromne wyróżnienie, ale i wielka odpowiedzialność, nie tylko przed zarządem klubu i zespołem, ale także przed kibicami PGE Skry Bełchatów z całej Polski. Dziękuję za zaufanie i obiecuję, że dam z siebie 100%, aby moja praca przełożyła się na jak największe korzyści dla drużyny i całego klubu - dodała.