Autor: Biuro Prasowe

Weronika Kubiak nadal team managerem PGE GiEK Skra Bełchatów

Weronika Kubiak związana jest z bełchatowskim klubem od 11 lat. Zaczynała jako wolontariuszka, aby następnie dołączyć do zespołu marketingowego klubu, a w ubiegłym sezonie objęła posadę team managera pierwszej drużyny. W sezonie 2023/2024 Weronika Kubiak będzie kontynuowała współpracę z PGE GiEK Skra Bełchatów w roli team managera.

Weronika Kubiak związana jest z bełchatowską drużyną od 11 lat. Jako kilkunastoletnia dziewczynka zgłosiła się do klubu, aby w roli wolontariuszki pomagać podczas organizacji domowych meczów. Z biegiem czasu zaangażowała się także w działania marketingowe, współprowadzenie mediów społecznościowych bełchatowskiej Skry, a także pomoc logistyczną i organizacyjną dla zawodników i sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny. Wraz z początkiem sezonu 2022/2023 Weronika Kubiak objęła funkcję team managera pierwszego zespołu bełchatowskiego klubu. Chociaż na co dzień praca na tym stanowisku nie jest najbardziej widoczna, to jest ona niezbędna do płynnego funkcjonowania całej drużyny. Weronika dba, aby wszystkie sprawy dotyczące zespołu, nie tylko te administracyjne dopięte były na ostatni guzik.

- To dla mnie ogromne wyróżnienie, że zarząd klubu docenił pracę, którą wykonałam w ubiegłym sezonie i postawił na moją osobę na mnie również teraz - powiedziała Weronika Kubiak. - Praca dla sztabu szkoleniowego PGE GiEK Skry Bełchatów to nie tylko przyjemność, ale także wielka odpowiedzialność. Dziękuję za zaufanie i ze swojej strony zapewniam, że w nadchodzącym sezonie dam z siebie 100% i mam nadziej, że moja praca przełoży się na jak największe korzyści zarówno dla drużyny, jak i całego klubu – dodała team manager PGE GiEK Skry Bełchatów.

Weroniko, życzymy powodzenia w nowym sezonie!