Autor: PGE Skra

Wciąż chcą być w rodzinie PGE Skry

Firma Karton Polska od minionego sezonu jest sponsorem PGE Skry Bełchatów. Jak tłumaczy Maciej Kołodziejczyk, jej właściciel, był to doskonały pomysł.

Karton Polska to firma ze Zduńskiej Woli zajmująca się produkcją opakowań z tektur falistych i litych. Jej prezes, jak i pracownicy od lat są kibicami PGE Skry, ale dopiero w minionym sezonie podjęto decyzję o sponsoringu PGE Skry. - I swojej decyzji nie żałuję. Powiem więcej: to jedno z lepszych poczynań marketingowych naszej firmy - cieszy się Maciej Kołodziejczyk, właściciel Karton Polska.

Firma ze Zduńskiej Woli od wielu lat wspiera sport i uważa to za bardzo dobrą inwestycję. Przypomnijmy, że Karton Polska włącza się w organizację turniejów piłki nożnej dla dzieci i mocno angażuje się w międzynarodowy wyścig kolarski dla juniorów. - A sponsoring PGE Skry? Można powiedzieć, że to kolejny etap naszej strategii, a w tym wypadku poczyniliśmy już znaczące kroki, jeśli chodzi o nasz wkład w marketing - podkreśla Kołodziejczyk.

Okazało się, że sponsoring PGE Skry to nie tylko korzyść wizerunkowa, ale również... emocjonalna. - Odkąd wspieramy bełchatowski klub, mecze ogląda się zupełnie inaczej - podkreśla Kołodziejczyk. - To inna atmosfera, inne przeżycia. Po zakończeniu jednego meczu, nie możemy doczekać się kolejnego. Tym bardziej teraz brakuje nam rozgrywek...

Co więcej, dzięki wsparciu PGE Skry, firma Karton Polska zaszczepiła miłość do siatkówki również... rodzinie Macieja Kołodziejczyka. - Wcześniej moi bliscy kibicowali, ale mocno się w to nie angażowali. Teraz sprawdzają nowinki, chcą być na bieżąco. Cały czas aktywnie żyjemy wydarzeniami związanymi z PGE Skrą - podkreśla właściciel firmy Karton Polska.

Firma Karton Polska ma ważną umowę sponsorską z PGE Skrą do połowy przyszłego sezonu. Mimo trudnych warunków związanych z pandemią, Maciej Kołodziejczyk podkreśla, że chciałby wciąż wspierać bełchatowski klub. - Nie żałuję decyzji i przypuszczam, że nic się w tym temacie nie zmieni. Dalej chcemy być w rodzinie PGE Skry Bełchatów - kończy.