Autor: PGE Skra

W nowy rok szkolny z PGE Skrą!

Pozostał już niecały miesiąc do rozpoczęcia roku szkolnego, więc to powoli czas, by myśleć o tym, by przygotować się do kolejnych dziesięciu miesięcy ciężkiej pracy. Również w szkole możesz podkreślić swoją sympatię do PGE Skry!

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, w którym już dziś można znaleźć szereg artykułów szkolnych, które przydadzą się wszystkim uczennicom, uczniom, a nawet studentkom i studentom. W naszej ofercie nie brakuje długopisów, zestawów piśmienniczych czy zeszytów i teczek.

Napoje możecie zabierać natomiast w specjalnym bidonie PGE Skry, dzięki czemu w ekologiczny sposób można ograniczyć zużycie plastikowych butelek. Gdy będziecie korzystać z komputera, by szukać cennych informacji w internecie, możecie wspomóc się podkładką pod myszkę.

Strój sportowy na wychowanie fizyczne możecie natomiast zabrać w specjalnym worku PGE Skry. Przygotowaliśmy dla Was również koszulkę polo oraz bluzę - identyczne, które noszą również siatkarze i trenerzy bełchatowskiej drużyny.

Wszystkie gadżety PGE Skry znajdziecie w specjalnej zakładce ARTYKUŁY SZKOLNE na sklep.skra.pl. Kup już dziś i spędź spokojnie resztę wakacji - nie daj się zaskoczyć! ;-)