Autor: Aleksandra Filipiak-Graczykowska

W czwartek rewanż 1/4 finału Pucharu CEV. Kup drugi bilet 50% taniej!

Już w czwartek 16 lutego o 20:30 PGE Skra Bełchatów zagra w hali Energia rewanżowy mecz 1/4 finału Pucharu CEV z czeskim VK ČEZ Karlovarsko. Teraz drugi bilet na to spotkanie można kupić 50% taniej.

W pierwszym meczu ćwierćfinałowym, rozegranym w ubiegłą środę w Czechach, zespół Andrei Gardiniego przegrał z VK ČEZ Karlovarsko 2:3, ale nadal ma duże szanse na awans do 1/2 finału. Na pewno mogą w tym pomóc wypełnione trybuny hali Energia i gorący doping żółto-czarnych kibiców, którzy niejednokrotnie nieśli zawodników do zwycięstw!

Specjalnie z tej okazji klub przygotował wyjątkową promocję - drugi bilet na czwartkowe spotkanie można teraz kupić 50% taniej. To dobra okazja, by zabrać na mecz kogoś bliskiego!

Promocja obowiązuje zarówno przy zakupie wejściówek na stronie https://bilety.skra.pl/, jak i stacjonarnie - w Sklepie Kibica, na wyspie handlowej w Galerii Olimpia oraz w kasie bezpośrednio przed spotkaniem.

Przypominamy jednocześnie, że osobom posiadającym karnet na sezon 2022/2023 przysługuje darmowe wejście na mecze Pucharu CEV.

#BezWasNieGramy!