Autor: PGE Skra

Uwaga kibice! Konieczna wymiana karnetów!

PGE Skra uprzejmie informuje, że osoby posiadające karnety na obecny sezon proszone są o zgłaszanie się do klubu w celu fizycznej wymiany wejściówki.

Każdy kibic kupując karnet otrzymał specjalną kartę, którą musi okazać przy wejściu do hali Energia na każde spotkanie PGE Skry. W związku z modyfikacjami w systemie, które mają usprawnić sprawne czytanie kodów, a przede wszystkim wkrótce dać możliwość korzystać z programu punktowego, który zapowiadaliśmy przy otwarciu nowego systemu biletowego (szczegóły TUTAJ). Dodajmy również, że na nowych karnetach znajdą się logotypy nowych partnerów biznesowych naszego klubu.

Swoje karnety będzie można wymieniać już podczas niedzielnego meczu z Aluronem Virtu CMC Zawiercie (początek o godz. 14.45). Kibiców posiadających stałe wejściówki zapraszamy po pierwszym secie przed Oficjalny Sklep Kibica PGE Skry w hali Energia.

Od poniedziałku wymiana karnetów będzie możliwa również na Wyspie PGE Skry Bełchatów w Galerii Olimpia (poniedziałek-piątek, godz. 15-18, sobota, godz. 11-16). Za utrudnienia przepraszamy i wierzymy, że udogodnienia związane z programu punktowego przypadną kibicom do gustu.