Autor: PGE Skra

Uczestnicy PGE Skra Plaża Open 2019 (LISTA)

Znamy już uczestników trzeciej edycji naszego turnieju siatkówki plażowej. Wśród zgłoszonych zespołów nie zabrakło zeszłorocznych medalistów oraz siatkarzy bełchatowskiego klubu!

Już w najbliższą niedzielę, 25 sierpnia, na boiskach do piłki plażowej znajdujących się przy Szkole Podstawowej Nr 12 w Bełchatowie rywalizować będzie 16 drużyn. Podobnie jak w roku ubiegłym, swoją reprezentację wystawi PGE Skra Bełchatów. Znajdą się w niej Dawid Filipek i Szymon Ćwikliński, siatkarze drugiego zespołu żółto-czarnych.

Uczestnicy turnieju PGE Skra Plaża Open 2019:
1. Piotr Kłaczek / Łukasz Łagodziński
2. Kamil Świercz / Patryk Świercz
3. Piotr Strożek / Rafał Szternel
4. Robert Węglewski / Artur Jadwiszczak
5. Damian Gawrych / Bartek Pakowski
6. Damian Janicki / Piotr Kosielski
7. Mateusz Dziechciński / Adam Pawlikowski
8. Krzysztof Czajkowski / Bartosz Woźniak
9. Lars Gontarz / Paweł Tomczyk
10. Kamil Nowakowski / Kacper Kotas
11. Szymon Niebelski / Filip Kułak
12. Jarosław Janas / Szymon Ostrowski
13. Paweł Kozielski / Dawid Stępniak
14. Władysław Lorek / Konrad Matyjaszczyk
15. Paweł Podlewski / Joachim Włodarski
16. Reprezentacja PGE Skry Bełchatów: Dawid Filipek / Szymon Ćwikliński

Uczestnikom przypominamy, że udział w Turnieju wiąże się z opłatą startową, która wynosi 40 złotych od pary turniejowej. Opłata pobierana będzie przed rozpoczęciem rozgrywek – przy rejestracji uczestników. W przypadku rezygnacji z udziału w turnieju prosimy o wcześniejszą informację telefoniczną (668359910), pozwoli to na udział drużyn z listy rezerwowej.

Harmonogram turnieju PGE Skra Plaża Open 2019:
godz. 9:15 – rejestracja uczestników
godz. 9:30 – losowanie par turniejowych
godz. 10:00 – rozpoczęcie turnieju – mecze
godz. 16:00 – przewidywana godzina zakończenia turnieju

Oprócz zawodników oraz kibiców, na turnieju pojawią się również siatkarze i sztab PGE Skry. Będzie to doskonała okazja, aby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, czy zdobyć autografy. W niedzielę nie zabraknie też wielu innych gości, bez których organizacja turnieju nie byłaby możliwa.

Wszystkich kibiców zapraszamy już od godziny 10:00. Areną zmagań będą boiska do siatkówki plażowej przy Szkole Podstawowej Nr 12 w Bełchatowie (ul. Budryka 7). Na każdego czekać będzie wiele atrakcji, między innymi: boisko do siatkówki plażowej „na cztery” produkowane przez łódzką firmę 4VOLLEY, boisko do mini siatkówki razem z instruktorami Przedszkoliada.pl czy strefa chill out.

Przypomnijmy, że patronat honorowy nad turniejem objęli Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber oraz Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska.