Autor: Biuro Prasowe

Tydzień pełen emocji! "Ferie z PGE Skrą" za nami

To był tydzień pełen sportowych emocji, dobrej zabawy i... nauki. PGE Skra Bełchatów już po raz 11. zorganizowała dla najmłodszych klubowe ferie.

"Ferie z PGE Skrą" to organizowane przez klub od lat wydarzenie, cieszące się ogromną popularnością wśród najmłodszych kibiców siatkówki. Nie inaczej było w tym roku - przez cały miniony tydzień dzieci, pod opieką pracowników PGE Skry, mogły brać udział w różnego rodzaju atrakcjach i aktywnościach.

A przyznać trzeba, że program przygotowany na tegoroczne "Ferie z PGE Skrą" był naprawdę bogaty! Uczestnicy brali udział m.in. w zajęciach plastycznych i marketingowych, lekcjach języka angielskiego, zajęciach nauki i doskonalenia pływania. Dzieci pod okiem wykwalifikowanego deseranta uczyły się przygotowywać słodkości, rozegrały turniej siatkarski z zawodnikami drugiego zespołu PGE Skry, jedne z zajęć poprowadził również statystyk PGE Skry Robert Kaźmierczak.


 

Ogromną atrakcją i wielkim przeżyciem były dla dzieci spotkania z zawodnikami żółto-czarnych. Uczestnicy ferii mogli sobie zrobić zdjęcia z siatkarzami oraz wziąć od nich autografy. Grupę było również widać na trybunach hali Energia podczas dwóch spotkań PGE Skry - z Galatasaray HDI Sigorta Stambuł oraz Barkomem Każany Lwów. Po pierwszym secie meczu z Barkomem dzieci pojawiły się na parkiecie i odebrały pamiątkowe dyplomy z rąk prezesa klubu Konrada Piechockiego.

Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji "Ferii ze Skrą" wszystkim sponsorom i partnerom: restauracji Plac 16, kawiarni Miastowej, Klubowi Kibica PGE Skry, Pani Pleciudze, Centrum Języków Obcych PICCADILLY, EKS-owi Skrze Bełchatów, a także firmom COMPRA Recykling, Toyota Sabaj Łódź, Majami oraz Volkswagen Autoweber.