Autor: Biuro Prasowe

Turniej sponsorów PGE GiEK Skry w sobotę! Zapisz też drużynę kibiców!

Już tylko kilka dni dzieli nas od Turnieju Sponsorów PGE GiEK Skry Bełchatów! Do stawki ciekawych zespołów mogą dołączyć jeszcze trzy ekipy kibiców! Czekamy na Wasze zgłoszenia!

PGE GiEK Skra Bełchatów zakończyła sezon PlusLigi. W przerwie między sezonami działa jednak bardzo prężnie. Kolejną z inicjatyw klubu jest Turniej Sponsorów PGE GiEK Skry Bełchatów 2024. Ten rozegrany będzie już w najbliższą sobotę, w hali Energia.

Trzy miejsca czekają!

Zanim ruszy rywalizacja w sobotnim turnieju, trzy zespoły kibiców mają szansę uzupełnić stawkę. Masz swój siatkarski team? Chcesz powalczyć na boisku, na którym, na co dzień to PGE GiEK Skra Bełchatów walczy o ligowe punkty? Nie czekaj! Zgłoś ją do turnieju!

- Zgłoszenia drużyn kibiców można dokonywać do środy 8.05., do godz. 15:00. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń i dopełnienia wszelkich formalności.

- Zgłoszenia można dokonywać mailowo, na adres: klub@skra.pl. Po wstępnej akceptacji w mailu zwrotnym przekażemy wszelkie informacje i regulamin.

- Kto może zagrać? Zgłoszona drużyna musi mieć w składzie minimum sześć pełnoletnich osób. W zespole mogą zagrać zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Wykorzystaj szansę i zagraj ze swoją drużyną w hali Energia!
Turniej startuje w sobotę, 11 maja, o godzinie 9:00.