Autor: Biuro Prasowe

Trzeci wspólny sezon PGE GiEK Skry i COMPRA Recycling

Firma COMPRA Recycling działająca w branży handlu odpadami z tworzyw sztucznych, makulatury i złomu metali pozostaje Sponsorem PGE GiEK Skry Bełchatów w sezonie 2023/2024. To kolejna lokalna firma, która w sezonie 2023/2024 wspiera bełchatowską Skrę.

Firma COMPRA Recycling powstała w 2004 roku w Bełchatowie. W swojej działalności przedsiębiorstwo stawia na stały rozwój, kładąc przy tym nacisk na dostosowanie swojej działalności do wymogów zarówno klienta, jak i prawa. Stale rozszerzany zakres usług oraz inwestycje sprawiają, że centrum recyklingu zyskuje coraz to lepszą pozycję na rynku, stając się przy tym jednym z wiodących podmiotów na polskim rynku. COMPRA Recycling skutecznie obsługuje podmioty zlokalizowane w różnych miejscach Polski oraz współpracuje z największymi podmiotami w Europie i Azji.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, firma COMPRA Recycling zapewnia kompleksową obsługę w zakresie odbioru i utylizacji odpadów, powstających w firmach i gospodarstwach domowych.

Firma COPRA Recycling dołączyła do grona partnerów biznesowych bełchatowskiego Klubu w sezonie 2021/2022 i w sezonie 2023/2024 pozostała sponsorem PGE GiEK Skry Bełchatów. Firma COMPRA wielokrotnie angażowała się w akcje Skry Bełchatów dokładając tym samym cegiełkę do naszych działań. Podczas organizowanych w lutym 2023 roku „Ferii z PGE Skrą” nasz partner biznesowy wsparł akcję oraz przekazał gadżety dla najmłodszych kibiców Klubu. Natomiast w marcu 2023 roku COMPRA Recycling została „Sponsorem Meczu”, a czasie spotkania zorganizowała konkurs, w którym jeden z kibiców zdobył karnet na sezon 2023/2024.

- Nie ukrywam, że ważne jest dla nas wsparcie firm z regionu. Współpraca z lokalnymi przedsiębiorstwami jest pewnego rodzaju symbiozą, dzięki której możemy wzajemnie rozwijać się i osiągać założone cele. Firma COMPRA Recycling, podobnie jak przed laty bełchatowska Skra, rozpoczyna swoje działania na międzynarodowych rynkach, reprezentując przy tym nasz region na arenie międzynarodowej – powiedział Tomasz Koprowski Wiceprezes ds. Marketingu KPS Skra Bełchatów S.A. – Cieszę się, że również w tym sezonie możemy liczyć na wsparcie naszego Sponsora – dodał.

Więcej o firmie COMPRA Recycling przeczytacie na jej stronie.