Autor: Maciej Nowocień

Trzeci sezon współpracy Liedmann Agro oraz PGE Skry Bełchatów

To będzie kolejny sezon PGE Skry z firmą Liedmann Agro, która bardzo angażuje się we wsparcie bełchatowskiego klubu. Cieszymy się, że wciąż możemy tworzyć coś niezwykłego!

Liedmann AGRO jest bardzo ważnym sponsorem, dzięki którego PGE Skra może budować silną drużynę. Co ciekawe, wsparcie firmy w ubiegłym roku zostało rozszerzone, dzięki czemu bełchatowski klub może obierać jeszcze ważniejsze cele, jeśli chodzi o sprawy organizacyjne czy sportowe.

Nie jest tajemnicą, że Tomasz Liedmann, właściciel firmy, jest pasjonatem siatkówki. Wsparcie PGE Skry przez jego firmę to więc idealny model sponsoringu sportowego. Co więcej, mimo pandemii, przedsiębiorstwo było zadowolone z działań marketingowych, dlatego poszło o krok dalej i w większym stopniu zdecydowało się na współpracę z PGE Skrą.

Tomasz Liedmann zdradził, że to alians z PGE Skrą Bełchatów to długofalowa współpraca - realizacja trzyletniego projektu, który będzie kontynuowany w najbliższym sezonie.

- Wciąż kibicujemy PGE Skrze, co chyba zresztą zauważyli siatkarscy kibice w całej Polsce. Cieszę się, że mogłem wspierać zespół podczas turnieju Gigantów Siatkówki, a teraz jeszcze bardziej nie mogę się doczekać sezonu PlusLigi. Wbrew pozorom, będzie to sezon wyjątkowy, bo wreszcie kibice wrócą na trybuny i wspólnie z nami będą mogli przeżywać siatkarskie emocje na najwyższym poziomie. Wciąż jestem blisko drużyny i wierzę, że to ten rok, w którym PGE Skra wróci na podium mistrzostw Polski - mówi Tomasz Liedmann.

- Doskonale wiem, że pan prezes Liedmann jest wymagającym partnerem, ale to działa w dwie strony, a jak widać, współpraca wciąż nam się układa. Sporo rozmawiamy i wiem, że to idzie w dobrą stronę. Jestem bardzo wdzięczny za takie wsparcie i wciąż cieszymy się z założonej strategii etapowego planu współpracy, o której mówił pan prezes Liedmann - podkreśla Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Warto wspomnieć, że wsparcie klubu przez firmę Liedmann Agro jest bardzo rozbudowane. - Rozpoczęliśmy od klasycznej relacji sponsorskiej, a dziś angażujemy się również w aspekty organizacji widowiska sportowego, rozwoju organizacji, a także stawianie na jej innowacyjne działania - dodaje Tomasz Liedmann.

Sponsorem strategicznym klubu PGE Skra Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.