Autor: Marta Pawlak

Trwa sprzedaż biletów na mecz 10. kolejki PlusLigi ze Ślepskiem Malow Suwałki

W meczu 10. kolejki PlusLigi we wtorek 5 grudnia o godz. 15:45 PGE GiEK Skra Bełchatów podejmie we własnej hali drużynę Ślepska Malow Suwałki. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie.

Drużyna Ślepsk Malow Suwałki plasuje się na 10. miejscu w tabeli PlusLigi, mając na swoim koncie 3 wygrane oraz 5 przegranych spotkań. Sezon 2023/2024 drużyna z Suwałk rozpoczęła od zwycięstwa za trzy punkty (3:1) z beniaminkiem PlusLigi – Exact Systems Hermapol Częstochowa, a w kolejnym meczu uległa 0:3 Asseco Resovi Rzeszów. W następnych spotkaniach drużyna prowadzona przez Dominika Kwapisiewicza pokonała 3:0 drużyny GKS-u Katowice oraz Enei Czarnych Radom. Ostatnie cztery spotkania Ślepska Malow Suwałki zakończyły się zwycięstwem przeciwnika. Przegrali 1:3 z Barkomem Każany Lwów oraz 0:3 z KGHM Cuprum Lubin, BOGDANKĄ LUK Lublin i Treflem Gdańsk. 2 grudnia, naszego przeciwnika czeka spotkanie 9. kolejki PlusLigi z Projektem Warszawą, który w sobotę uległ bełchatowskiej drużynie 1:3.

W ramach meczu 10. kolejki PlusLigi (5.12, godz. 15:45) Ślepsk Malow Suwałki zawita w hali Energia. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie – można je kupić przez platformę bilety.skra.pl, a Sklepie Kibica w hali Energia (pon.-pt. 8-14) oraz na Wsypie w Galerii Bawełnianka (pon.-sob. 10-19).

Już dziś kup bilet na mecz z Śleskiem Malow Suwałki i wspieraj #TeamSkra w drodze po kolejne zwycięstwo!

#SkraDlaWasGra