Autor: Marta Pawlak

Trwa sprzedaż biletów na hit 24. Kolejki PlusLigi PGE GiEK Skra Bełchatów – Asseco Resovia Rzeszów!

W środę 6 marca o godz. 21:00 PGE GiEK Skra Bełchatów we własnej hali zmierzy się w siatkarskim klasyku z Asseco Resovią Rzeszów. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie.

Drużyna z Rzeszowa aktualnie plasuje się na 4. miejscu w tabeli rozgrywek, mając na swoim koncie 23 rozegrane spotkania, a w tym 16 wygranych. Co pozwoliło jej na zdobycie aż 44 punktów.

PGE GiEK Skra Bełchatów i Asseco Resovia Rzeszów rozegrały aż 66 plusligowych spotkań, rywalizując nie tylko o punkty w czasie rundy zasadniczej, ale także o tytuły Mistrzów Polski, a siatkarskie klasyki pomiędzy PGE GiEK Skrą Bełchatów a Asseco Resovią Rzeszów to niewątpliwie jedne z najbardziej wyczekiwanych przez kibiców meczów.

Mecz PGE GiEK Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów rozegrany zostanie 6 marca o 21:00 w hali Energia. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie – można je kupić na platformie bilety.skra.pl, a także stacjonarnie w Sklepie Kibia w hali Energia (pon.- pt. 8-14) oraz na Wyspie PGE GiEK Skry Bełchatów w Galerii Bawełninaka (pon.- sob. 10-19).

Już dziś kup bilet i dopinguj #TeamSkra w drodze po kolejne punkty! 

#SkraDlaWasGra