Autor: PGE Skra

Trenuj z Mariuszem Wlazłym!

Za nimi już Wieluń i Kraków, przed nimi Koluszki, Łódź i Gdańsk. Fundacja Mariusza Wlazłego, kapitana PGE Skry Bełchatów, zaprasza do udziału z treningach pod okiem naszego znakomitego zawodnika.

- Celem treningów jest zachęcenie dzieci do sportowej rywalizacji i pokazanie, że mogą się łączyć z dobrą zabawą. Chciałbym, aby były impulsem do rozpoczęcia sportowej kariery, jej kontynuowania lub po prostu okazją do dodatkowej dawki ruchu - mówi Mariusz Wlazły.

Frekwencja na zajęciach w Wieluniu, które odbyły się w Dniu Dziecka oraz dzień później w Krakowie była imponująca, a w każdym mieście na chętnych czeka 80 miejsc. Podobnie będzie w Koluszkach (5 czerwca, Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Ludowa 2) i Łodzi (6 i 7 czerwca, Hala Sportowa MOSiR, ul. Stanisława Małachowskiego 5/7/9), gdzie zapisy już się zakończyły. Wciąż jeszcze można zapewnić sobie udział w treningu z Mariuszem w Gdańsku. Zajęcia te odbędą się 15 czerwca w Hali Widowiskowo-Sportowej AWFiS (Kazimierza Górskiego 1). Zapisy przyjmowane są TUTAJ.

- Warto zarazić się siatkówka, a to co robi Mariusz, sprawia, że można swoją pasję do tej dyscypliny wzbogacić, spędzać czas w wyjątkowy sposób oraz pokochać ten sport – mówi były zawodnik PGE Skry, a  dziś trener drugiego zespołu PGE Skry Radosław Kolanek, który pomaga Mariuszowi Wlazłemu w przygotowaniu i prowadzeniu zajęć. Projekt skierowany jest do dzieci w wieku 10-16 lat.

Zapraszamy na treningi z Mariuszem Wlazłym. Każdy z Was pokocha siatkówkę po poznaniu najlepszego zawodnika Mistrzostw Świata w 2014 r. i legendy PGE Skry Bełchatów.