Autor: PGE Skra

Trenuj w siłowni siatkarzy PGE Skry!

Miło nam poinformować, że w hali Energia w Bełchatowie odnowiona została Energy Gym, czyli siłownia PGE Skry. Zapraszamy na treningi, gdzie swoje zajęcia odbywają dziewięciokrotni mistrzowie Polski!

Do Waszej dyspozycji jest 100 metrów kwadratowych klimatyzowanej strefy siłowej. Oprócz tego, skorzystać można ze ściany wspinaczkowej oraz specjalnej strefy cardio, na czele z orbitrekami i rowerami.

Warto wspomnieć, że na co dzień w Energy Gym trenują również siatkarze PGE Skry, na czele z mistrzami świata Mariuszem Wlazłym, Karolem Kłosem, Jakubem Kochanowskim czy Arturem Szalpukiem.

Kolejnym ogromnym plusem Energy Gym jest fakt, że siłownia otwarta jest przez siedem dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę. Dzięki temu można z niej skorzystać w dowolnym momencie i tak zaplanować dzień, by znaleźć również czas na trening.

Karnet miesięczny do Energy Gym kosztuje 99 złotych, a wejście jednorazowe 15 zł. Z kolei posiadacze bełchatowskiej karty "RODZINA" zapłacą odpowiednio 79 zł (za miesiąc) i 10 zł (pojedyncze wejście). Oferujemy również karnety tygodniowe (29 zł) oraz wejściówkę miesięczną w godz. 6-16 (70 zł). Dodatkowo, z okazji Dnia Chłopaka, 30 września każdy może kupić lub przedłużyć karnet z 20-procentową zniżką!

Wejściówki upoważnią do korzystania z siłowni, strefy cardio i sauny. Aby skorzystać z sauny, należy zarezerwować planowaną godzinę wejścia u obsługi obiektu (sauna nagrzewa się ok. 30-40 min).

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 603 724 078, a aktualny harmonogram publikowany jest na Facebooku Energy Gym (KLIKNIJ).