Autor: Biuro Prasowe

Transport Frysiak zostaje w gronie Partnerów PGE GiEK Skry Bełchatów

W sezonie 2023/2024 firma Transport Frysiak pozostanie Partnerem PGE GiEK Skra Bełchatów.

Współpraca PGE GiEK Skry i Transport Frysiak trwa blisko 15 lat. W tym czasie firma wspierała bełchatowski Klub w działaniach związanych z logistyką organizacji, ale także dopingowała żółto-czarną drużynę jako kibice. Właściciel firmy, pan Maciej Frysiak od lat kibicuje PGE GiEK Skrze, co sprawia, że współpraca z Klubem oparta jest nie tylko na
względach sponsoringowych, ale przede wszystkim na zamiłowaniu do siatkówki. W sezonie 2023/2024 Transport Frysiak pozostanie Partnerem PGE GiEK Skry Bełchatów i razem będziemy mogli walczyć o najwyższe cele.

Transport Frysiak to firma z 25-letnim doświadczeniem w branży usług transportowych, realizująca zlecenia zarówno z zakresu transportu osób, towarów, jak i przeprowadzek. W ofercie firmy znajdują się także działania z zakresu m.in. usługi HDS obsługiwane przez doświadczonych operatorów czy usługi koparką i ładowarką, które doskonale sprawdzają się przy inwestycjach drogowych, budowach oraz remontach. Transport Frysiak wykonuje także usługi sezonowe, takie jak odśnieżanie obiektów przemysłowych pozwalające na bezpieczne i nieprzerwane funkcjonowanie firmy nawet w trakcie intensywnych opadów oraz ciche i niezwykle precyzyjne koszenie trawy w przestrzeni publicznej. Firma realizuje również zlecenia z zakresu transportu ślubnego, a luksusowe samochody przez nią oferowane zapewniają nowożeńcom wyjątkowy styl i elegancję oraz niezapomniane przeżycia.

Współpraca z firmą Transport Frysiak to gwarancja realizacji zleceń w sposób bezpieczny, rzetelny oraz terminowy, z uwzględnieniem indywidualnych preferencji klientów. Nowoczesna flota samochodów oraz specjalistycznych pojazdów, a także doświadczeni pracownicy i wykwalifikowani kierowcy stanowią o sile marki w branży usług transportowych.

- Współpraca z firmą Transport Frysiak jest doskonałym przykładem na to, że sport i biznes idą ze sobą w parze. To właśnie partnerstwa, takie jak to, pokazują, w jaki sposób połączyć współpracę marketingową ze wspólnym kibicowaniem bełchatowskiej drużynie – powiedział Radosław Marzec p.o. Prezesa KPS Skra Bełchatów S.A. – Cieszę się, że Transport Frysiak od wielu lat jest częścią osiąganych przez nas sukcesów, dziękuję za zaufanie w kolejnym sezonie i mam nadzieję, że będziemy mogli wspólnie świętować kolejne sukcesy drużyny – dodał.

Więcej informacji o firmie Transport Frysiak znaleźć można na jej stronie internetowej