Autor: Biuro Prasowe

Transport Frysiak Sponsorem Meczu z Treflem Gdańsk

Firma Transport Frysiak, działająca w branży usług transportowych, realizująca zlecenia zarówno z zakresu transportu osób, towarów, jak i przeprowadzek, została Sponsorem Meczu z Treflem Gdańsk. Dzięki wsparciu firmy na kibiców najaktywniejszych w hali Energia czekać będą wyjątkowe upominki.

Transport Frysiak to firma od dwudziestu pięciu lat działająca w branży usług transportowych. Realizująca zlecenia z zakresu transportu osób, towarów oraz przeprowadzek. W swojej ofercie firma posiada także działania z zakresu m.in. usługi HDS obsługiwane przez doświadczonych operatorów czy usługi koparką i ładowarką, które doskonale sprawdzają się przy inwestycjach drogowych, budowach oraz remontach. W zależności od pory roku Transport Frysiak wykonuje usługi sezonowe, takie jak odśnieżanie obiektów przemysłowych pozwalające na bezpieczne i nieprzerwane funkcjonowanie firmy nawet w trakcie intensywnych opadów oraz ciche i niezwykle precyzyjne koszenie trawy w przestrzeni publicznej. Ponadto Firma realizuje zlecenia z zakresu transportu ślubnego, a luksusowe samochody oferowane przez transport Frysiak gwarantują nowożeńcom wyjątkowy styl i elegancję oraz niezapomniane przeżycia, w tym wyjątkowym dla nich dniu.

Od blisko piętnastu lat firma Transport Frysiak współpracuje z bełchatowską Skrą, będąc przy tym Partnerem Klubu, a teraz zdecydowała się na dodatkowe wsparcie PGE GiEK Skry Bełchatów jako Sponsor Meczu z Treflem Gdańsk. Spotkanie zostanie rozegrane we wtorek 14 listopada o godz. 20:30 w hali Energia.

Podczas meczu Transport Frysiak zadba o wyjątkowe nagrody dla najbardziej aktywnych kibiców. Przygotuje również upominek dla najlepszego zawodnika spotkania.

Więcej informacji o działalności firmy znaleźć można na jej stronie internetowej