Autor: Biuro prasowe

Transport Frysiak i PGE Skra Bełchatów kontynuują współpracę

Przez cały sezon 2022/2023 firma Transport Frysiak wspiera PGE Skrę Bełchatów jako partner klubu.

Transport Frysiak to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem, od początku działalności specjalizująca się w usługach transportowych. W odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów stale poszerza ofertę, realizując zlecenia w zakresie transportu osób i towarów, przeprowadzek, a także usług transportu ślubnego. Dodatkowo, w ofercie firmy znajdują się m.in. usługi HDS, usługi koparką i ładowarką, a także odśnieżanie obiektów przemysłowych.

Transport Frysiak wszystkie zlecenia realizuje bezpiecznie, rzetelnie i terminowo, z uwzględnieniem indywidualnych preferencji klientów. Firma dysponuje nowoczesną flotą samochodów oraz specjalistycznych pojazdów, a jej zespół to doświadczeni pracownicy i wykwalifikowani kierowcy.

W sezonie 2022/2023 firma Transport Frysiak pozostała partnerem PGE Skry Bełchatów. – Wspieranie jednego z najbardziej utytułowanych klubów w historii polskiej siatkówki to dla nas nieustający powód do dumy. Cieszymy się, że pozostajemy w siatkarskiej rodzinie PGE Skry Bełchatów i jesteśmy przekonani, że przed nami jeszcze wiele sportowych emocji i sukcesów – powiedział Maciej Frysiak, właściciel firmy. 

Ogłaszane w ostatnich miesiącach kontynuacje umów z naszymi partnerami są dowodem na to, że PGE Skra Bełchatów jest przestrzenią łączącą sport i biznes, gdzie współpraca marketingowa idzie w parze ze wspólnym kibicowaniem naszej drużynie. Dziękuję firmie Transport Frysiak za zaufanie – dodał Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów SA.

Więcej informacji o profilu działalności firmy Transport Frysiak można znaleźć na jej stronie internetowej.