Autor: Biuro prasowe

Toyota Sabaj Łódź pozostaje sponsorem PGE Skry Bełchatów

Toyota Sabaj Łódź - autoryzowany dealer samochodów marki Toyota - w sezonie 2022/2023 pozostaje sponsorem PGE Skry Bełchatów.

Toyota Sabaj Łódź to jedna z pierwszych stacji dealerskich w Polsce. Jej historia sięga 1989 r. Od 1998 r. główna siedziba firmy znajduje się w kompleksie w Rzgowie, przy głównej trasie wylotowej z Łodzi. Mieści się tam jedna z największych ekspozycji samochodów o powierzchni blisko 1000 m2.

Toyota Sabaj Łódź zapewnia kompleksową obsługę samochodów marki Toyota w zakresie sprzedaży samochodów nowych i używanych, sprzedaży części i akcesoriów, serwisu mechanicznego oraz serwisu blacharsko-lakierniczego, wynajmu długoterminowego oraz sprzedaży samochodów dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. W salonie Toyoty w Rzgowie można uzyskać kompleksową pomoc w zakresie obsługi kredytowej, rejestracji i ubezpieczenia samochodu. Firma cały czas się rozwija, poszerza zakres świadczonych usług i dba o najwyższy standard obsługi klienta.

Od kilku lat Toyota Sabaj Łódź wspiera PGE Skrę Bełchatów - umowa o współpracy została przedłużona na sezon 2022/2023. - Z firmą Toyota Sabaj Łódź łączy nas zamiłowanie do sportu i rywalizacji. Zawodnicy PGE Skry wielokrotnie gościli w salonie w Rzgowie, a przedstawiciele firmy gorąco wspierają drużynę podczas meczów rozgrywanych w hali Energia i angażują się w wiele naszych akcji skierowanych do kibiców. Bardzo się cieszę, że Toyota Sabaj Łódź pozostaje sponsorem klubu w bieżącym sezonie. Dziękuję za zaufanie - powiedział Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów SA.

- Jesteśmy niezmiernie dumni z wieloletniej współpracy z klubem. Kierują nami te same wartości: historia, która cały czas się pisze, dążenie do jak najlepszych wyników i zamiłowanie do motoryzacji. Zespół Toyota Sabaj Łódź jest zawsze z #TeamSkra - dodał Michał Olszowiec, kierownik działu handlowego firmy.

Więcej informacji o firmie Toyota Sabaj Łódź znaleźć można na jej stronie internetowej oraz profilu na Facebooku.