Autor: Biuro Prasowe

Toyota Professional Bełchatów Sponsorem Meczu PGE GiEK Skra Bełchatów – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Toyota Professional Bełchatów – Autoryzowany Dealer samochodów dostawczych marki Toyota – został Sponsorem Meczu o 9. miejsce z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Sponsor Meczu zadba, aby kibice obecni na trybunach świetnie bawili się podczas niedzielnego meczu, a także przygotuje dla nich kilka niespodzianek!

Toyota Professional Bełchatów to otwarty w 2022 roku bełchatowski oddział wieloletniego dealera Toyoty - firmy Auto Podlasie. Salon mieszczący się w Dobrzelowie 20A specjalizuje się w sprzedaży samochodów dostawczych Toyota – modeli PROACE, PROACE CITY oraz Hilux, a także w ramach programu Toyota Pewne Auto, prowadzi sprzedaż używanych samochodów osobowych i użytkowych. 

Autoryzowany serwis Toyota Professional Bełchatów przystosowany jest do obsługi serwisowej i blacharskiej samochodów osobowych i dostawczych, a także montażu zabudów pojazdów.

Toyota Professional Bełchatów dołączyła do grona Partnerów Biznesowych przed sezonem 2023/2024 jako Partner Motoryzacyjny bełchatowskiej drużyny. Dodatkowo firma zdecydowała się na wsparcie PGE GiEK Skry Bełchatów jako Sponsor Meczu z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, który odbędzie się w środę, 17 kwietnia o 15:00 w hali Energia.

Najbardziej aktywni kibice zgromadzeni w hali Energia będą mogli liczyć na prezenty przygotowane przez Sponsora Meczu. Toyota Professional Bełchatów przygotowała także nagrodę dla najlepszego zawodnika spotkania.

Więcej o działalności firmy można znaleźć na jej stronie internetowej oraz na profilu na Facebooku.