Autor: Biuro Prasowe

Toyota Professional Bełchatów partnerem motoryzacyjnym PGE GiEK Skry

Toyota Professional Bełchatów – Autoryzowany Dealer samochodów dostawczych marki Toyota – został partnerem motoryzacyjnym PGE GiEK Skry Bełchatów w sezonie 2023/2024.

Toyota Professional Bełchatów to otwarty w ubiegłym roku bełchatowski oddział wieloletniego dealera Toyoty - firmy Auto Podlasie. Salon mieszczący się w Dobrzelowie specjalizuje się w sprzedaży samochodów dostawczych Toyota – modeli PROACE, PROACE CITY oraz Hilux, a także w ramach programu Toyota Pewne Auto, prowadzi sprzedaż używanych samochodów osobowych i użytkowych.

Autoryzowany serwis Toyota Professional Bełchatów przystosowany jest do obsługi serwisowej i blacharskiej samochodów osobowych i dostawczych, a także montażu zabudów pojazdów.

Toyota Professional Bełchatów w sezonie 2023/2024 podjęła współpracę z PGE GiEK Skra Bełchatów i wspiera bełchatowską drużynę jako partner motoryzacyjny.

Alians między jednym z najpopularniejszych klubów sportowych w Polsce oraz dealerem samochodów uznanych w świecie motoryzacji to doskonała okazja do realizacji wspólnych celów biznesowych oraz umacniania pozycji konkurencyjnej na rynku.

- W sporcie, jak i w biznesie stawiamy na niezawodność i zaufanie, a stale powiększające się grono partnerów naszego klubu potwierdza, że firmy widzą w PGE GiEK Skrze potencjał sportowy i biznesowy. Cieszę się, że firma Toyota Professional Bełchatów zdecydowała się wspierać nas w nadchodzącym sezonie 2023/2024. Liczę na owocną współpracę oraz realizację wspólnych celów biznesowych. A przede wszystkim mam nadzieję, że razem sięgniemy po kolejne trofea – mówi Radosław Marzec, p.o. Prezesa KPS Skry Bełchatów S.A.

- Auto Podlasie pasjonuje się sportem i od lat wspiera działania na tym polu, wierząc w ducha zdrowej rywalizacji, sportowej jakości i tempa. Tym bardziej cieszymy się, że możemy być dumnym partnerem motoryzacyjnym dla najlepszych sportowców, którzy dzięki nam mogą jeździć samochodami Toyota, uznawanymi za jedne z najlepszych w Polsce i na świecie - mówi Żaneta Filipczak, Kierownik Stacji w Bełchatowie.

Więcej informacji o firmie Toyota Professional Bełchatów znaleźć można na jej stronie internetowej oraz profilu na Facebooku