Autor: PGE Skra

Sprzedaż karnetów na nowy sezon PGE Skry

Siatkarze PGE Skry przygotowują się do rozgrywek PlusLigi, by jak najlepiej zaprezentować się swoim kibicom. 4 października klub rozpocznie sprzedaż karnetów na mecze w hali Energia w sezonie 2019/2020.

Pierwszeństwo w zakupie stałych wejściówek, które obowiązują na fazę zasadniczą i fazę play-off, będą mieli posiadacze karnetów z poprzedniego sezonu. Ich zapraszamy już w dniach 4-5 października do naszych stacjonarnych punktów w Oficjalnym Sklepie Klubu w hali Energia (ul. Dąbrowskiego 11, od poniedziałku do piątku w godz. 8-14) oraz na Wyspę PGE Skry w Galerii Olimpia (poniedziałek-piątek, godz. 15-18, sobota, godz. 11-16). Informujemy, że nie dajemy gwarancji zakupu karnetu na to samo miejsce, co w poprzednim sezonie.

Otwarta, ogólnodostępna sprzedaż karnetów rozpocznie się natomiast 7 października (poniedziałek) o godz. 10 i skorzystać z niej będą mogli wszyscy kibice. Do dyspozycji będą mieli wszystkie miejsca, które pozostaną w hali Energia. Sprzedaż będzie prowadzona również w powyższych punktach stacjonarnych, czyli w hali Energia oraz na Wyspie PGE Skry w Galerii Olimpia.

Sprzedaż będzie prowadzona w dwóch etapach. Od 4 października za karnety (w zależności od miejsca) będzie trzeba zapłacić 300, 400 lub 500 złotych. Kolejny etap, który rozpocznie się 18 października, to dystrybucja stałych wejściówek w cenach 350, 450 i 550 złotych.

Ogólnodostępna sprzedaż karnetów będzie również dostępna poprzez nową platformę pod adresem https://bilety.skra.pl/, a o szczegółach informowaliśmy TUTAJ.

Warto dodać, że w tym sezonie kibice PGE Skry będą mogli przystąpić do programu lojalnościowego. Karnet będzie umożliwiał wejście na mecze, a przy okazji zbieranie punktów, wymienne na nagrody. O szczegółach programu poinformujemy wkrótce.