Autor: Maciej Nowocień

Sprzedaż biletów na mecze PGE Skry z Duklą Liberec i Ślepskiem Malow Suwałki. Są promocje!

W czwartek rozpocznie się sprzedaż biletów na mecz Pucharu CEV pomiędzy PGE Skrą Bełchatów a Duklą Liberec (1 grudnia, godz. 18) oraz Ślepskiem Malow Suwałki (4 grudnia, godz. 17.30). Oba spotkania odbędą się w hali Energia.

Bilety na mecz z Duklą Liberec mają promocyjne ceny. Za normalną wejściówki trzeba zapłacić 10 (normalny) i 5 złotych (ulgowy, za okazaniem legitymacji studenckiej, uczniowskiej, renicisty lub dowodu osobistego w przypadku emerytów). Dzieci do lat 6 mogą wejść do hali bezpłatnie z opiekunem posiadającym bilet). Ceny obowiązują na wszystkich sektorach.

Klub przygotował również specjalne promocje dla kibiców. Przy zakupie trzech biletów na mecz z Duklą, czwarty otrzymasz gratis. Wejściówki na spotkanie Pucharu CEV dają również 25% rabatu na bilety na mecz ze Ślepskiem Malow Suwałki.

Za bilety na mecz z zespołem z północy Polski trzeba natomiast zapłacić 30 (normalny) i 20 złotych (ulgowy) we wszystkich sektorach.

Wejściówki można zakupić online na stronie bilety.skra.pl oraz na Wyspie PGE Skry w Galerii Olimpia (poniedziałek - piątek w godz. 14-19). W dniu meczu kasa biletowa będzie czynna na dwie godziny przed spotkaniem.

Ceny biletów na mecz z Duklą Liberec:
wszystkie sektory - 10 złotych (normalny), 5 złotych (ulgowy)

Ceny biletów na mecz ze Ślepskiem Malow Suwałki:
wszystkie sektory - 30 złotych (normalny), 20 złotych (ulgowy)