Autor: Maciej Nowocień

Sprzedaż biletów na mecz PGE Skry ze Stalą Nysa

11 października (poniedziałek) o godz. 17 rozpocznie się sprzedaż biletów na mecz pomiędzy PGE Skrą Bełchatów a Stalą Nysa, który odbędzie się w hali Energia w sobotę, 16 października o godz. 20.30.

Przypominamy, że w nowym sezonie klub zdecydował się nie wprowadzać stałych karnetów dla kibiców. Wprowadziliśmy natomiast sektor premium, w którym fani będą mogli oglądać spotkania PGE Skry z najlepszych miejsc w hali. Co więcej, zakup takich wejściówek (cena 40 zł, brak biletów ulgowych), będzie premiowana dodatkowymi benefitami od klubu w trakcie sezonu. O szczegółach poinformujemy wkrótce

Ceny biletów na pozostałe sektory w sezonie 2021/2022 to 30 złotych (normalny) i 20 złotych (ulgowy, za okazaniem legitymacji studenckiej, uczniowskiej, renicisty lub dowodu osobistego w przypadku emerytów). Dzieci do lat 6 mogą wejść do hali bezpłatnie z opiekunem posiadającym bilet.

Wejściówki można zakupić online na stronie bilety.skra.pl oraz w Oficjalnym Sklepie PGE Skry Bełchatów w hali Energia (poniedziałek - piątek w godz. 8-15). W dniu meczu kasa biletowa będzie czynna na dwie godziny przed spotkaniem.

Ceny biletów na mecz ze Stalą Nysa:
sektor 8 - cena 40 zł (tylko normalny)
pozostałe sektory - 30 zł (normalny), 20 zł (ulgowy)