Autor: Weronika Kubiak

Sprzedaż biletów na mecz PGE Skry z Neftochimikiem Burgas

PGE Skra rozpoczęła sprzedaż biletów na mecz Pucharu CEV z Neftochimikiem Burgas, który odbędzie się 18 stycznia o godz. 18 w hali Energia. 

Bilety na mecz z Neftochimikiem Burgas mają promocyjne ceny. Za normalną wejściówkę trzeba zapłacić 10 (normalny) i 5 złotych (ulgowy, za okazaniem legitymacji studenckiej, uczniowskiej, rencisty lub dowodu osobistego w przypadku emerytów). Dzieci do lat 6 mogą wejść do hali bezpłatnie z opiekunem posiadającym bilet). Ceny obowiązują na wszystkich sektorach.
 
Klub przygotował również specjalne promocje dla kibiców.  Przy zakupie czterech biletów, piąty otrzymasz gratis. Od czwartku kibice, którzy zakupią bilet na mecz Pucharu CEV, dostaną 5 złotych rabatu na wejściówki na mecz z Jastrzębskim Węglem (22 stycznia, godz. 14.45). Z promocji będzie można skorzystać stacjonarnie oraz online, podając ID wejściówki z meczu z Neftochimikiem.

W niedzielę rozpocznie się zaś sprzedaż biletów na spotkanie Pucharu Polski z Asseco Resovią (26 stycznia, godz. 20.30). Kibice, którzy kupią bilety zarówno na mecz Pucharu CEV oraz spotkanie Pucharu Polski, otrzymają 10 złotych zniżki na wejściówki na mecz z Jastrzębskim Węglem.  
 
Wejściówki można zakupić online na stronie bilety.skra.pl oraz w Oficjalnym Sklepie Kibica (od poniedziałku - do piątku w godz. 8-15). W dniu meczu kasa biletowa będzie czynna na dwie godziny przed spotkaniem.

Ceny biletów na mecz z Neftochimikiem Burgas:
wszystkie sektory - 10 złotych (normalny), 5 złotych (ulgowy)