Autor: Maciej Nowocień

Sprzedaż biletów na mecz PGE Skry z Jastrzębskim Węglem

PGE Skra rozpoczęła sprzedaż biletów na mecz PlusLigi pomiędzy PGE Skrą Bełchatów a Jastrzębskim Węglem (22 stycznia, godz. 14.45), który odbędzie się w hali Energia.

Ceny biletów na mecz z Jastrzębskim Węglem to 40 złotych (brak biletów ulgowych). Wyjątkiem jest sektor 1, gdzie można zakupić wejściówki w cenie 30 złotych (bilet normalny) oraz  20 złotych (ulgowy, za okazaniem legitymacji studenckiej, uczniowskiej, renicisty lub dowodu osobistego w przypadku emerytów). Dzieci do lat 6 mogą wejść do hali bezpłatnie z opiekunem posiadającym bilet.

Przypominamy też, że trwa sprzedaż biletów na mecz PGE Skry z Neftochimikiem Burgas w Pucharze CEV. Przy zakupie czterech biletów, piąty otrzymasz gratis. Kibice, którzy zakupią bilet na mecz Pucharu CEV, dostaną 5 złotych rabatu na wejściówki na mecz z Jastrzębskim Węglem. Z promocji będzie można skorzystać stacjonarnie oraz online, podając ID wejściówki z meczu z Neftochimikiem.

W niedzielę rozpocznie się zaś sprzedaż biletów na spotkanie Pucharu Polski z Asseco Resovią (26 stycznia, godz. 20.30). Kibice, którzy kupią bilety zarówno na mecz Pucharu CEV oraz spotkanie Pucharu Polski, otrzymają 10 złotych zniżki na wejściówki na mecz z Jastrzębskim Węglem.  

Wejściówki można zakupić online na stronie bilety.skra.pl oraz na Wyspie PGE Skry w Galerii Olimpia (poniedziałek - piątek w godz. 14-19). W dniu meczu kasa biletowa będzie czynna na dwie godziny przed spotkaniem.

Ceny biletów na mecz z Jastrzębskim Węglem:
1 sektor - 30 złotych (normalny), 20 złotych (ulgowy)
pozostałe sektory - 40 złotych (brak biletów ulgowych)