Autor: PGE Skra

Sprzedaż biletów na Jubileuszowy Turniej PGE Skry Bełchatów

18 sierpnia o godz. 8 rozpocznie się przedsprzedaż biletów na Jubileuszowy Turniej PGE Skry, który odbędzie się w dniach 21-22 sierpnia w hali Energia w Bełchatowie.

W turnieju, oprócz gospodarzy, udział wezmą zespoły Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Jastrzębskiego Węgla oraz Aluronu CMC Zawiercie. Patronat honorowy nad turniejem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

Jedyną opcją zakupu biletów będzie sprzedaż online na bilety.skra.pl. W pierwszym etapie sprzedaży wejściówki mogą nabyć tylko osoby zarejestrowane w programie punktowym iSKRA, którzy mają przypisany karnet do swojego konta. Przedsprzedaż rozpocznie się we wtorek o godz. 8 i potrwa 24 godziny.

W drugim etapie bilety będą mogli zakupić użytkownicy programu punktowego iSKRA. Sprzedaż rozpocznie się w środę o godz. 8 i również potrwa dobę. Ostatni etap to dystrybucja biletów dla osób zarejestrowanych wcześniej w systemie biletowym bilety.skra.pl.

Informujemy, że w momencie rozpoczęcia przedsprzedaży nie będzie możliwości założenia nowego konta. Każda zarejestrowana osoba będzie mogła kupić maksymalnie cztery bilety. Wejściówka na każdy dzień turnieju kosztuje 10 złotych. Bilety są numerowane i obowiązkiem kibica jest pozostać na swoim miejscu. Ze względów bezpieczeństwa niemożliwe jest zajęcie krzesła obok.

Warto dodać, że w kasie przed meczem sprzedaż biletów nie będzie prowadzona. Klub umożliwi jedynie zakup specjalnej maseczki z logo PGE Skry. Przypominamy, że zasłonienie twarzy i nosa jest obligatoryjne, by wejść na teren imprezy. Należy je nosić przez całą jej długość. Dodatkowo, w hali Energia będą licznie rozstawione pojemniki z płynem dezynfekującym.

Dziennikarzy zainteresowanych obsługą turnieju, zapraszamy do wirtualnego biura prasowego PGE Skry, gdzie trwa proces akredytacyjny. Termin upływa w środę o godz. 12.

Terminarz Jubileuszowego turnieju PGE Skry Bełchatów:

21 sierpnia (piątek):
PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel (godz.15)
Aluron CMC Zawiercie - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (godz. 17.30)

22 sierpnia (sobota):
- mecz o trzecie miejsce (godz. 10)
- finał (godz. 12.30)

Sponsorem strategicznym klubu PGE Skra Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.