Autor: Aleksandra Filipiak-Graczykowska

Sportowe emocje dla dzieci i młodzieży! PGE Skra zaprasza na mecz z Czarnymi Radom

W najbliższą środę (23 listopada) o godz. 16:15 PGE Skra Bełchatów zagra w hali Energia mecz 11. kolejki PlusLigi z Cerrad ENEĄ Czarnymi Radom. W tym dniu klub w szczególności zaprasza na trybuny dzieci i młodzież - zostaną dla nich przygotowane dodatkowe atrakcje.

Po serii meczów wyjazdowych - zarówno w PlusLidze, jak i Pucharze CEV - już w najbliższą środę 23 listopada PGE Skra Bełchatów wraca do hali Energia. O godz. 16:15 rozpocznie się spotkanie 11. kolejki PlusLigi z Cerrad ENEĄ Czarnymi Radom.

PGE Skra Bełchatów szczególnie gorąco zaprasza na to spotkanie młodych kibiców wraz z opiekunami. Rozgrywany w środowe popołudnie mecz to świetna okazja, by spędzić czas razem z dziećmi, kibicując siatkarzom. Wiadomo już, że na trybunach hali Energia zasiądzie w środę kilka zorganizowanych grup dzieci i młodzieży, m.in. z zaprzyjaźnionych z klubem szkół podstawowych z Bełchatowa i okolic.

Oprócz sportowych emocji i jak zawsze wyjątkowej atmosfery, podczas meczu z Cerradem ENEĄ Czarnymi Radom na młodych kibiców i ich rodziców czekać będą dodatkowe atrakcje, w tym strefa z przekąskami, kiermasz gadżetów PGE Skry oraz pokaz szkoły boksu Bastion.

Bilety na środowe spotkanie można kupić:

- na stronie internetowej https://bilety.skra.pl/,
- w Sklepie Kibica w hali Energia (poniedziałek - piątek w godz. 10:00 - 14:00),
- na wyspie handlowej PGE Skry w Galerii Olimpia (poniedziałek - piątek w godz. 14:15 - 18:00).

Dzieciom i młodzieży przysługują bilety ulgowe.

Cały czas kupować można również pakiety wejściówek w atrakcyjnych cenach na mecz z Czarnymi oraz kolejne ligowe starcie PGE Skry - z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle (sobota, 26 listopada, godz. 14:45).

Zapraszamy do hali Energia! Przyjdźcie na mecz całą rodziną i wspierajcie siatkarzy PGE Skry Bełchatów! #BezWasNieGramy!