Autor: Aleksandra Filipiak-Graczykowska

Spędź sobotę z PGE Skrą, kup bilet na mecz z Treflem Gdańsk!

W 4. kolejce PlusLigi w sobotę 15 października o godz. 14:45 PGE Skra Bełchatów zagra we własnej hali z Treflem Gdańsk. Kupować już można bilety na to spotkanie.

Trefl Gdańsk na inaugurację ligi wygrał 3:0 z Barkomem Każany Lwów. W 2. kolejce gdańszczanie przegrali 1:3 ze Ślepskiem Malow Suwałki, a we wtorkowy wieczór zakończą trzecią serię spotkań PlusLigi starciem z Cuprum Lubin. PGE Skra - po porażce 2:3 w Zawierciu w 1. kolejce - w środę 5 października wygrała 3:0 z BBTS-em Bielsko-Biała, a w niedzielę po bardzo emocjonującym meczu pokonała 3:2 PSG Stal Nysa.

Trwa już sprzedaż biletów na sobotnie spotkanie PGE Skra - Trefl Gdańsk w hali Energia (godz. 14:45). Można kupować je przez stronę https://bilety.skra.pl/, w Sklepie Kibica w hali Energia (poniedziałek - piątek 8:00 - 14:00) oraz na wyspie handlowej PGE Skry w Galerii Olimpia (poniedziałek - piątek 15:00 - 18:00).

Nowy sezon, nowe emocje, #NoweOtwarcie! Kup bilet na mecz z Treflem Gdańsk i wspieraj drużynę PGE Skry w walce o najwyższe cele! #BezWasNieGramy!