Autor: PGE Skra

Smolasty muzyczną gwiazdą Zlotu Kibiców PGE Skry! (HARMONOGRAM)

To będzie niesamowity wieczór dla kibiców PGE Skry! Podczas IX Ogólnopolskiego Zlotu Kibiców, który odbędzie się 25 października w bełchatowskiej Galerii Olimpia, muzyczną gwiazdą wieczoru będzie Smolasty! Poznajcie pełny harmonogram naszej imprezy!

„Uzależniony”, "Fake Love", "Do końca", „Antidotum”, „Raj” czy "Tusz" - to największe hity Smolastego, które będziecie mogli usłyszeć podczas koncertu w Galerii Olimpia! To jedna z największych gwiazd R&B w Polsce, a w lutym 2019 odebrał złotą płytę za sprzedaż albumu "Fake Love". Był nominowany do Fryderyka w kategorii muzyki rozrywkowej za Fonograficzny debiut roku 2018. Jest uwielbiany przez fanów w całej Polsce, a przy okazji IX Ogólnopolskiego Zlotu Kibiców PGE Skry będziecie mogli posłuchać go na żywo!

Smolasty na scenę w Galerii Olimpia wejdzie około godz. 18, a wcześniej odbędzie się konferencja prasowa inaugurująca nowy sezon oraz siatkarskie show dla kibiców. Z kolei po występie naszej gwiazdy przyjdzie czas na prezentację drużyn młodzieżowych i drugiego zespołu PGE Skry. Następnie na scenie pojawi się pierwsza drużyna, która w przyszłym sezonie będzie walczyła o złoto mistrzostw Polski: na czele z Karolem Kłosem, Arturem Szalpukiem, Kubą Kochanowskim czy Mariuszem Wlazłym!

IX Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry to doskonała szansa, by poznać nowych zawodników i osoby ze sztabu, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z naszymi graczami i wziąć autografy. Cała impreza rozpocznie się o godz. 16, a wstęp jest darmowy! Zapraszamy!

Harmonogram IX Ogólnopolskiego Zlotu Kibiców PGE Skry:

16:00 – 16:15 - Oficjalne rozpoczęcie IX Ogólnopolskiego Zlotu Kibiców PGE Skry Bełchatów

16:15 – 16:30 - Konferencja prasowa inaugurująca sezon 2019/2020

16:30 – 18:00 - Siatkarskie show (atrakcje dla kibiców i najmłodszych)

18:00 – 19:00 - Koncert Gwiazdy Wieczoru - Smolastego

19:00 – 19:30 - Prezentacja drużyn młodzieżowych i drugiego zespołu PGE Skry

19:30 – 20:30 - Prezentacja PGE Skry Bełchatów

20:30 – 21:00 - Autografy i zdjęcia z drużyną