Autor: PGE Skra

Siatkarze PGE Skry wracają do treningów po świętach

Święta, święta i po świętach... Siatkarze PGE Skry Bełchatów w piątek spotkają się na pierwszych zajęciach po przerwie bożonarodzeniowej.

Przed świętami bełchatowianie pokonali MKS Ślepsk Malow Suwałki w hali Energia 3:1. 23 grudnia mieli odbyć jeszcze jeden wspólny trening w siłowni, ale ostatecznie dostali wolną rękę na wyjazd do swoich rodzin i możliwość treningu indywidualnego. Całe święta PGE Skra spędziła w gronie najbliższych i siatkarze mieli chwilę czasu na odpoczynek fizyczny, ale i psychiczny po bardzo wymagającej rundzie.

15 stycznia PGE Skrę czeka mecz w Pucharze Polski, a kilka dni później zaplanowano już powrót do spotkań PlusLigi. Dlatego siatkarze 27 grudnia odbędą już pierwszy trening po przerwie. Na popołudniowych zajęciach skupią się na elementach siatkarskich na boisku. Warto dodać, że po Nowym Roku zawodnicy PGE Skry wyjadą również na krótkie zagraniczne zgrupowanie, podczas którego kontrolnie zagrają z wymagającym, uznanym w Europie rywalem. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

Przypomnijmy, że PGE Skra zakończyła rundę na trzecim miejscu w tabeli (31 punktów), a zarówno do drugiej Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, jak i prowadzącej VERVY Warszawa ORLEN paliwa traci po dwa punkty.