Autor: PGE Skra

Siatkarze PGE Skry pojadą na zgrupowanie reprezentacji Polski

Selekcjoner Vital Heynen podał skład reprezentacji Polski na pierwsze tegoroczne zgrupowanie. W Centralnym Ośrodku Sportu będzie trenować pięciu siatkarzy PGE Skry, a do Spały pojadą również trener, statystyk i fizjoterapeuta bełchatowskiego klubu.

Uznanie w oczach Belga zyskali środkowi Mateusz Bieniek, Karol Kłos i Jakub Kochanowski, a także przyjmujący Artur Szalpuk i rozgrywający Grzegorz Łomacz. Tradycyjnie w reprezentacji znaleźli się również Michał Mieszko Gogol (trener PGE Skry, asystent Heynena), statystyk Robert Kaźmierczak oraz Tomasz Pieczko, fizjoterapeuta naszego klubu oraz męskiej kadry.

Reprezentacja spotka się w Spale 1 czerwca i będzie trenowała przez dwa tygodnie. Najpierw wszyscy zawodnicy i sztab poddani zostaną badaniom na COVID-19.

Szczegóły pracy będą korygowane na bieżąco, w zależności od obowiązujących obostrzeń związanych z pandemią. Kolejne zgrupowanie zaplanowane jest od 29 czerwca do 11 lipca, a PZPS stara się również o organizację meczów towarzyskich. Pełną listę powołanych można znaleźć na pzps.pl.

fot. FIVB