Autor: Biuro Prasowe

Siatkarskie emocje powróciły do hali Energia! Rozegrano Turniej Sponsorów PGE GiEK Skry!

Choć sezon 2023/2024 dawno już minął, siatkarska rywalizacja powróciła na parkiet hali Energia! W sobotę, 11 maja, odbyło się unikalne wydarzenie - Turniej Sponsorów PGE GiEK Skry Bełchatów. W nim sponsorzy, partnerzy, kibice oraz pracownicy bełchatowskiego klubu zmierzyli się w wyjątkowych posezonowych zawodach!

W sobotni poranek w bełchatowskiej hali Energia rozpoczęły się zmagania w ramach Turnieju Sponsorów PGE GiEK Skry Bełchatów. Osiem drużyn rywalizowało o miano zwycięzcy. W zawodach uczestniczyły:

Drużyna Sponsora Strategicznego
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.

PGE GIEK S.A. prowadzi procesy wydobycia węgla brunatnego, wytwarzania energii elektrycznej oraz ciepła. Usługi te świadczone są przy zachowaniu wysokich standardów ekologicznych i zasad społecznej odpowiedzialności.

PGE GiEK S.A. to Sponsor Strategiczny naszej drużyny, który przez cały sezon dodawał energii do działania #TeamSkra!

Drużyna Sponsora
Compra Recykling

Firma COMRPA Recykling działa w branży handlu odpadami z tworzyw sztucznych, makulatury i złomu metali. W swoich działaniach stawia na stały rozwój, kładąc nacisk na dostosowanie swojej działalności do wymogów zarówno klienta, jak i prawa. COMPRA Recykling skutecznie obsługuje podmioty zlokalizowane w różnych miejscach Polski oraz współpracuje z największymi firmami w Europie i Azji.

Drużyna Partnera
CORPO

CORPO specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze firm zajmujących się produkcją miodu oraz wyrobami miodopochodnymi, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Rozszerzając swoją działalność, Corpo prowadzi także sklep internetowy 7 Miodowych Kontynentów.

Drużyna Klubu Kibica Skry Bełchatów

Choć na co dzień wpierają #TeamSkra z trybun hali Energia, to nieobce są im siatkarskie zagrania w najlepszej odsłonie. Cały sezon starannie trenowali, aby podczas turnieju pokazać siatkówkę na najwyższym poziomie.

Drużyna #TeamSkra

Zarząd klubu, pracownicy oraz wolontariusze, to oni przez cały sezon odpowiedzialni byli za prawidłowe funkcjonowanie bełchatowskiej Skry. Dziś stanęli na boisku rywalizując z partnerami biznesowymi oraz kibicami i mogli zaprezentować się w siatkarskim starciu!

Trzy drużyny kibicowskie
Posesja
Wiecznie Młodzi
Pełna Micha

Rywalizacja na siatkarskich boiskach była naprawdę zacięta. Wszystkie drużyny, przy wsparciu zawodników PGE GiEK Skry, pokazywały umiejętności, których nie powstydziliby się profesjonalni zawodnicy. Całemu wydarzeniu towarzyszyły nie tylko siatkarskie emocje, ale przede wszystkim radość i świetna zabawa!

Po pierwszej fazie turnieju wyłoniono cztery zespoły, które rywalizowały o medale. W meczu o brąz zmierzyły się drużyny Wiecznie Młodzi i Corpo. O mistrzostwo rywalizowali COMPRA Recykling i Posesja. Triumfatorem Turnieju okazali się kibice bełchatowskiej Skry, grający pod szyldem drużyny Posesja.

Klasyfikacja końcowa:

I MIEJSCE – Posesja

II MIEJSCE – COMPRA Recykling

III MIEJSCE – Wieczni Młodzi

IV MIEJSCE – Corpo

V MIEJSCE – PGE GiEK S.A., Klub Kibica PGE GiEK Skry, Pełna Micha, #TeamSkra

Gratulujemy wszystkim drużynom i dziękujemy za udział w Turnieju Sponsorów PGE GiEK Skry! Wasza obecność sprawiła, że to wydarzenie było wyjątkowe i pełne emocji. Dziękujemy za zaangażowanie i wspólną zabawę!

Za pomoc w organizacji Turnieju Sponsorów PGE GiEK Skry dziękujemy naszym Partnerom - Cud, Miód i Orzeszki, Catering by; Zapiekany, Ciacho Royal oraz Umami, którzy przygotowali smaczny poczęstunek dla zawodników.