Autor: Biuro prasowe

Salvum Odszkodowania zostaje z PGE Skrą Bełchatów w sezonie 2022/2023

Salvum Odszkodowania - lider rynku odkupu szkód majątkowych i komunikacyjnych - pozostał Sponsorem PGE Skry Bełchatów w sezonie 2022/2023.

Salvum Odszkodowania to firma specjalizująca się w odkupie zaniżonych odszkodowań majątkowych i komunikacyjnych. Od początku swojego działania pomogła tysiącom osób, którym towarzystwa ubezpieczeniowe zaniżyły odszkodowanie z tytułu szkód komunikacyjnych, majątkowych, osobowych czy rolniczych. Misją firmy jest oferowanie rozwiązań, dzięki którym klienci zyskają poczucie bezpieczeństwa i stabilności.

Zespół Salvum Odszkodowania tworzą prawnicy - absolwenci najlepszych uczelni posiadający doświadczenie zdobyte w pracy w renomowanych kancelariach, rzeczoznawcy, specjaliści ds. obsługi klienta oraz marketingu. Firma dba o komfort oraz satysfakcję klientów, a w codziennej działalności kieruje się jasnymi zasadami współpracy i najwyższymi standardami obsługi.

Salvum Odszkodowania jest również przedsiębiorstwem mocno zaangażowanym w sponsoring sportu. Od kilku lat firma wspiera jako Sponsor zespół PGE Skry Bełchatów. W tym czasie wielokrotnie przygotowywała dla kibiców promocje i prezenty, spersonalizowane koszulki i vouchery na zakupy w klubowym sklepie, a także organizowała Dzień ze Sponsorem, podczas którego fani mogli m.in. wziąć udział w konkursach.

Umowa o współpracy między Salvum Odszkodowania a PGE Skrą Bełchatów została przedłużona na sezon 2022/2023. - Bardzo się cieszę, że w gronie sponsorów klubu została firma będąca liderem w swojej branży, wyznaczająca trendy, a jednocześnie tak aktywnie wychodząca do naszych kibiców. W PGE Skrze i w Salvum Odszkodowania wiemy, że tylko ciężką pracą można dojść do sukcesów, zarówno w sporcie, jak i biznesie - mam nadzieję, że przed nami wiele wspólnych, pozytywnych emocji - powiedział Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów SA.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy nadal pomagać w rozwoju klubu, z którym razem przeżyliśmy już tyle sportowych emocji. Na przestrzeni lat naszej współpracy wspieraliśmy PGE Skrę Bełchatów na drodze do największych sukcesów sportowych. Wierzymy, że przed tą wspaniałą drużyną jeszcze wiele osiągnięć i czujemy przy tym ogromną radość, że możemy być częścią historii klubu oraz pomagać sportowcom w spełnianiu ich marzeń - dodał Wojciech Dudkiewicz, prezes firmy Salvum Odszkodowania.

Więcej informacji o Salvum Odszkodowania można znaleźć na stronie internetowej firmy i na jej profilu na Facebooku.