Autor: Aleksandra Filipiak-Graczykowska

Salvum Odszkodowania Sponsorem Meczu z VK ČEZ Karlovarsko

Firma Salvum Odszkodowania - lider rynku odkupu szkód majątkowych i komunikacyjnych - została Sponsorem Meczu z VK ČEZ Karlovarsko w ćwierćfinale Pucharu CEV.

Salvum Odszkodowania od kilku lat jest sponsorem PGE Skry Bełchatów. W tym czasie firma przygotowywała dla kibiców prezenty, promocje, vouchery na zakupy w klubowym sklepie oraz personalizowane koszulki. Teraz zdecydowała się na kolejną formę wsparcia klubu - jako Sponsor Meczu z VK ČEZ Karlovarsko w ćwierćfinale Pucharu CEV (czwartek 16 lutego, godz. 20:30, hala Energia). Mimo porażki 2:3 w pierwszym spotkaniu w Czechach, PGE Skra Bełchatów ma nadal bardzo duże szanse na awans do półfinału, w czym na pewno pomóc mogą licznie zgromadzeni w hali Energia kibice.

Salvum Odszkodowania to firma specjalizująca się w odkupie zaniżonych odszkodowań majątkowych i komunikacyjnych. Od początku swojego działania pomogła tysiącom osób, którym towarzystwa ubezpieczeniowe zaniżyły odszkodowanie z tytułu szkód komunikacyjnych, majątkowych, osobowych czy rolniczych. Priorytetem firmy jest komfort oraz satysfakcja klientów, a w codziennej działalności kieruje się jasnymi zasadami współpracy i najwyższymi standardami obsługi. Jej zespół tworzą wysoko wykwalifikowani prawnicy, rzeczoznawcy, specjaliści ds. obsługi klienta oraz marketingu. Więcej informacji o działalności Salvum Odszkodowania można znaleźć na stronie internetowej firmy.