Autor: Biuro Prasowe

Ruszają zapisy na 12. Edycję „Ferii z PGE GiEK Skrą”

Zimowe ferie już trwają, a my mamy propozycję dla najmłodszych miłośników siatkówki! Zapraszamy na 12. Edycję "Ferii z PGE GiEK Skrą", podczas których poznacie "od kuchni" bełchatowską Skrę.

Ciekawią Cię kulisy pracy w klubie, zawsze chciałeś poznać zawodników #TeamSkra, a może spełnić swoje marzenie o treningu pod okiem doświadczonego sztabu szkoleniowego? "Ferie z PGE GiEK Skrą" są właśnie dla Ciebie! Po raz dwunasty zapraszamy młodych kibiców, aby spędzili niezapomniany tydzień z PGE GiEK Skrą Bełchatów i poznali tajniki funkcjonowania naszego klubu.

Zapisy na 12. Edycję "Ferii z PGE GiEK Skrą" startują 30 stycznia 2024. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 5-9 lutego. Na uczestników ferii czekać będzie zwiedzanie hali Energia, wyjście na basen, wizyta na lodowisku, spotkanie z zawodnikami PGE GiEK Skry oraz udział w treningu pierwszej drużyny. To tylko niektóre z atrakcji, które z pewnością przypadną do gustu młodym kibicom. Przez jedenaście poprzednich edycji udowodniliśmy, że na "Feriach z PGE GIEK Skrą" nie da się nudzić!

"Ferie z PGE GiEK Skrą" są skierowane do młodych osób w wieku od 10 do 16 lat, które wcześniej nie brały udziału w wydarzeniu. Aby zgłosić uczestnictwo, rodzice/prawni opiekunowie proszeni są o wysłanie maila o tytule "Ferie z PGE GiEK Skrą" na adres marketing@skra.pl. W treści wiadomości prosimy podać imię, nazwisko, datę urodzenia dziecka oraz numer telefonu kontaktowego. Klub odpowie przesyłając dokumenty do wypełnienia i odesłania na adres marketing@skra.pl.

Zgłoszenia przyjmujemy do piątku, 2 lutego, do końca dnia. Lista zakwalifikowanych osób zostanie opublikowana na stronie skra.pl, najpóźniej w niedzielę, 4 lutego. Przed zgłoszeniem prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem wydarzenia.

Do zobaczenia na "Feriach z PGE GiEK Skrą"!