Autor: Aleksandra Filipiak-Graczykowska

Rusza sprzedaż biletów na kolejne mecze PGE Skry Bełchatów!

W poniedziałek 17 października ruszyła sprzedaż biletów na kolejne mecze PGE Skry Bełchatów w PlusLidze oraz Pucharze CEV.

Przed siatkarzami PGE Skry bardzo intensywne dni. Już w najbliższą środę zawodnicy Joela Banksa zagrają pierwszy wyjazdowy mecz 1/32 finału Pucharu CEV z holenderskim Dynamo Apeldoorn. Następnie w ciągu zaledwie tygodnia czekają ich trzy spotkania: ligowe z Asseco Resovią, rewanż Pucharu CEV z Dynamem oraz starcie PlusLigi z Projektem Warszawa.

sobota 22 października, godz. 14:45
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów
środa 26 października, godz. 18:00
PGE Skra Bełchatów - Dynamo Apeldoorn
sobota 29 października, godz. 14:45
PGE Skra Bełchatów - Projekt Warszawa

W poniedziałek 17 października ruszyła sprzedaż biletów na te spotkania. Można je kupować przez stronę https://bilety.skra.pl/, w Sklepie Kibica w hali Energia (poniedziałek - piątek 8:00 - 14:00) oraz na wyspie handlowej PGE Skry w Galerii Olimpia (poniedziałek - piątek 14:15 - 18:00).

Przypominamy jednocześnie, że osobom posiadającym karnet na sezon 2022/2023 przysługuje darmowe wejście na mecze Pucharu CEV. Aby otrzymać bezpłatną wejściówkę, należy zgłosić się do sklepu w hali Energia lub do punktu handlowego w Galerii Olimpia w godzinach ich pracy i okazać aktualny karnet.

Nowy sezon, nowe emocje, #NoweOtwarcie! Wspieraj drużynę PGE Skry w walce o najwyższe cele! #BezWasNieGramy!