Autor: Marta Pawlak

Rusza PlusLiga! Gdzie i z kim PGE GiEK Skra rozegra pierwsze spotkania?

Ruszają rozgrywki PlusLigi, a wraz z nimi do gry wraca PGE GiEK Skra Bełchatów! Przed nami spotkania z najlepszymi drużynami Starego Kontynentu, reprezentantami Polski, Mistrzami Europy oraz złotymi medalistami Ligi Narodów. Pierwszy domowy mecz w sezonie 2023/2024 PGE GiEK Skra rozegra we wtorek 24 października o 16:00 w hali Energia!

Pierwszy mecz ligowy PGE GiEK Skra zagra na wyjeździe w Kędzierzynie – Koźlu (sobota, 21 października, godz. 14:45), a już trzy dni później zawodnicy bełchatowskiej drużyny zaprezentują się przed własną publicznością. We wtorek 24 października o godz. 16:00 PGE GiEK Skra zagra premierowe spotkanie w sezonie 2023/2024 we własnej hali – rywalem bełchatowian będzie KGHM Cuprum Lubin.

Sprzedaż biletów na pierwsze domowe spotkanie PGE GiEK Skry już niebawem wystartuje na stronie bilety.skra.pl oraz stacjonarnie w Sklepie Kibica w hali Energia. Cały czas kupować można również karnety na sezon 2023/2024 – na ich posiadaczy czekają nie tylko siatkarskie emocje w wykonaniu żółto-czarnej drużyny, ale także liczne korzyści, w tym dodatkowy rabat na zakupy w Sklepie Kibica, zniżki na bilety na fazę play-off oraz dedykowany event z udziałem siatkarzy.


 

Przyjdź na mecz z Cuprum Lubin i wspieraj #TeamSkra w walce o najwyższe cele!

#SkraDlaWasGra