Autor: Maciej Nowocień

Rozpoczynamy zapisy na jubileuszową edycję “Ferii z PGE Skrą”!

Nareszcie możemy wrócić ze specjalnym projektem skierowanym do naszych młodych kibiców! Spędź z nami czas podczas ferii zimowych, poznaj siatkarzy i weź udział w wielu ciekawych prelekcjach i warsztatach. Rozpoczynamy zapisy na jubileuszową edycję dni otwartych “Ferie z PGE Skrą”!

Jesteśmy przekonani, że już słyszeliście o naszym projekcie. Za nami już dziewięć edycji “Ferii z PGE Skrą”, a w tym roku wracamy i to z… jubileuszową, dziesiątą! Dlatego chcemy z Wami spędzić ten wyjątkowy czas, a przy okazji uchylić Wam rąbka tajemnicy codziennego funkcjonowania klubu, poznać z siatkarzami, a przy okazji dowiedzieć się czegoś ciekawego z życia sportowca czy organizacji.

Będziecie mogli zwiedzić cały nasz klub: od pomieszczeń biurowych przez pokoje trenerów, szatnie oraz inne na co dzień niedostępne dla kibiców miejsca. Czekają już na Was także siatkarze, którzy liczą, że będziecie mieli do nich wiele ciekawych pytań. Znajdzie się też czas na wspólne zdjęcia. Nie zabraknie również wspólnych treningów w hali Energia oraz innych aktywności fizycznych, a także ciekawych prelekcji, m.in. na temat żywienia, psychologii czy analizy meczów siatkarskich.

To tylko kilka z wielu atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy. Reszta, łącznie z ciekawymi wycieczkami, na razie pozostanie naszą tajemnicą. Mamy nadzieję, że już Was przekonaliśmy, bo jeśli jesteście kibicami PGE Skry, na pewno miło spędzicie z nami ten czas.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w “Feriach z PGE Skrą”? Jeśli masz od 10 do 16 lat (projekt jest skierowany do osób w tym przedziale wiekowym), wystarczy poprosić rodziców o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy marketing@skra.pl z dopiskiem “Ferie z PGE Skrą”. W treści wiadomości należy podać imię i nazwisko, datę urodzenia i kontaktowy numer telefonu. W odpowiedzi zwrotnej otrzymacie dokumenty, które należy wypełnić i odesłać na wspomniany adres.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 11 lutego, do godz. 13. Tego samego dnia na naszej stronie internetowej ogłosimy listę osób, które się zakwalifikowały na “Ferie z PGE Skrą”.
Przed zgłoszeniem prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższym regulaminem "Ferii z PGE Skrą" (KLIKNIJ)